تفاوت میان نسخه‌های «مدرسه»

پرش به ناوبری پرش به جستجو
۱٬۸۳۵ بایت اضافه‌شده ،  ۳ ماه پیش
جز
ویرایش 91.98.163.211 (بحث) به آخرین تغییری که Zahra khm انجام داده بود واگردانده شد
(مکتب یا همان مدرسه جایی برای درس خواندن)
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه ویرایش‌گر دیداری
جز (ویرایش 91.98.163.211 (بحث) به آخرین تغییری که Zahra khm انجام داده بود واگردانده شد)
برچسب: واگردانی
{{بهبود منبع}}
{{ادغام با|آموزشگاه}}
 
== '''دلایل نیاز به هوشمندسازی مدارس نوین''' ==
ببا توجه به '''اهمیت هوشمند سازی مدارس و تاکید آن در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش'''، رفتن مدارس به سمت هوشمند شدن، دیگر صرفاً یک انتخاب نیست، بلکه ضرورتی است اجتناب ناپذیر، که مدارس باید دیر یا زود به سمت آن حرکت کنند و در این میان، '''کیفیت این هوشمندسازی'''، مسأله ای است که اینروزها بشدت توجه مدیران مدارس رو به خود جلب کرده است.
 
هوشندسازی مدارس که تا چند سال قبل، با خرید تجهیزات سخت افزاری، معنی پیدا می کرد، حالا دیگر، دچار تغییرات زیادی شده است. هوشمندسازی مدرسه، آماده ی گذر از رویکرد سنتی گذشته خواهند شد و عموماً به این می اندیشند که با چه سیستم هایی می توانند، بهترین عملکرد را نسبت به مدرسه خویش، داشته باشند.
 
در واقع، مدیران مدارس با هوشمندسازی مدرسه، آماده ی گذر از رویکرد سنتی گذشته خواهند شد و عموماً به این می اندیشند که با چه سیستم هایی می توانند، بهترین عملکرد را نسبت به مدرسه خویش، داشته باشند.
 
'''وجود ابزارهای هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری'''، به بهینه سازی آموزش و ارائه ی خدمات آموزشی اثرگذار، کمک خواهد کرد.
قرار دارد.
 
کارآمدی سیستم و استفاده ی صحیح مخاطبین آن در مدرسه یعنی همکاران آموزشی و اداری ، اولیا و دانش آموزان در نقش های مختلف، در یک سیستم جامع، از '''نکات مهم در هوشمندسازی مدارس نوین''' می باشد.
مدرسه یک چیز چرت و پرت است چند تا اسکل هم به این مدرسه ها میرنhttp://fanavar.org/
 
به طور قطع هوشمندسازی مدارس کشور، '''تأثیر بسزایی در یادگیری دانش‌آموزان''' دارد و تشخیص استفاده از فناوری‌های متناسب با هر دوره تحصیلی یک ضرورت است که باید با کمک صاحب‌نظران امر به آن پرداخته شود. همچنین '''فراگیری دانش هوشمندسازی مدارس توسط فرهنگیان'''، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است و این امر، امروزه در '''اولویت کاری آموزش و پرورش''' قرار دارد.
 
http://fanavar.org/
 
http://teacher.fanavar.org/

منوی ناوبری