پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «حسین هدایتی»

برچسب‌ها: متن دارای ویکی‌متن نامتناظر ویرایش‌گر دیداری
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با مرورگر تلفن همراه متن دارای ویکی‌متن نامتناظر
'''انتقال بیرانوند به پرسپولیس'''
 
گفته می‌شود هدایتی مبلغ انتقال [[علیرضا بیرانوند|بیرانوند]] به پرسپولیس را به حساب باشگاه نفت واریز کرده است. این مبلغ 500۵۰۰ میلیون تومان بوده که به باشگاه نفت تهران پرداخت شده است.
 
'''انتقال [[وحید امیری]] به پرسپولیس'''
 
هدایتی به پروسه سرخ‌پوش شدن این بازیکن ورود کرد و با پرداخت 700۷۰۰ میلیون تومان درنهایت ستاره تیم ملی و سابق نفتی‌ها را به پرسپولیس رساند.
 
'''گولچ'''
 
[[آنتونی گولتس|آنتونی گولچ]] در حالی به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد که گفته می‌شود حسین هدایتی در زمان عقد قرارداد این بازیکن با پرسپولیس مبلغ 200۲۰۰ هزار یورو به درخواست علی‌اکبر طاهری(مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس) در اختیار وی قرار می‌دهد که با احتساب دلار 3850۳۸۵۰ تومانی در آن زمان معادل 770۷۷۰ میلیون تومان می‌شود.
 
'''قرارداد فدراسیون با آدیداس'''
 
400۴۰۰ هزار دلار مبلغ مربوط به همان قرارداد پرمسئله و مبهمی است که فدراسیون با آدیداس بسته بود و هرگز اطلاع‌رسانی درستی درباره‌اش نشد. در روزهای تحریم، هدایتی با استفاده از روابطش این پول را به آدیداس داد و پیراهن‌های تیم ملی به مسئولان فدراسیون تحویل داده شد. با توجه به قیمت دلار در سال 95۹۵ که بین 3500۳۵۰۰ تا 3700۳۷۰۰ بوده رساندن محموله آدیداس به اردوی تیم ملی چیزی حدود یک میلیارد و نیم برای هدایتی آب خورده است.
 
'''مالیات قرارداد برانکو با تیم ملی'''
 
برای حضور [[برانکو ایوانکوویچ|برانکو]] در پرسپولیس یک مشکل وجود داشت و آن هم بدهی مالیاتی این مربی کروات بود که به دوران حضورش در تیم ملی برمی‌گشت، مشکلی که هدایتی با پرداخت ۷۸۰ میلیون تومان آن را حل کرد تا برانکو برای مذاکره با پرسپولیس به تهران بیاید.
 
'''انتقال سیدجلال حسینی به پرسپولیس'''
 
هدایتی برای برگرداندن [[سید جلال حسینی|سیدجلال]] به پرسپولیس 700۷۰۰ میلیون تومان هزینه کرد.
 
'''خرید ناموفق کاوه رضایی'''
'''رسوایی طارمی و محرومیت پرسپولیس'''
 
هدایتی در برنامه ۹۰ یک فایل صوتی از گفت‌وگویش با [[مهدی طارمی]] پخش کرد که طارمی در آن خطاب به هدایتی می‌گفت: «حاجی! من فقط به عشق خودت برمی‌گردم!» هدایتی این فایل را پخش کرد تا ثابت کند برای طارمی پول واریز کرده است. هدایتی برای اینکه طارمی به پرسپولیس برگردد 1۱.2۲ میلیارد تومان هزینه کرد و با همکاری و شاهکار مدیران و تیم حقوقی پرسپولیس موفق شد آقای گل لیگ را از ترکیه به تهران برگرداند. البته بعدها این لطف و محبت به محرومیت 2۲ ساله پرسپولیس در نقل‌وانتقالات منجر شد.
 
'''بازگشت رضاییان از ترکیه'''
'''پرداختی به کی‌روش'''
 
در دی ماه سال 96۹۶ حسین هدایتی در آیتمی در برنامه 90۹۰ که به بررسی پرونده سرمایه‌دارهایی که در فوتبال هزینه می‌کنند، مدعی شد که در 2۲ مرحله 5۵ و 7۷ ماهه بنا بر تقاضای فدراسیون فوتبال برای قسط مطالبات [[کارلوس کی‌روش|کی‌روش]] حدود 400۴۰۰ هزار دلار پرداختی داشته؛ رقمی که با توجه به میانگین قیمت دلار در سال 96۹۶ حدود 2۲ میلیارمیلیارد تومان برآورد می‌شود.<ref>{{یادکرد وب|نویسنده=|کد زبان=|تاریخ=|وب‌گاه=|نشانی=http://davatonline.ir/fa/news/138243/|عنوان=گزارشی از تمام ریخت و پاش‌های مالی حسین هدایتی در فوتبال}}</ref>
 
 
 
<br />
 
== منابع ==
{{پانویس|۲}}
کاربر ناشناس