پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «سامان ارسطو»

Fixed typo
(Fixed typo)
برچسب‌ها: ویرایش با تلفن همراه ویرایش با نرم‌افزار تلفن همراه ویرایش با نرم‌افزار آی‌اواس
سامان ارسطو در فعالیت‌های مختلفی در زمینهٔ تئاتر همکاری داشته‌است، که از جملهٔ آن‌ها می‌توان به همکاری با گروه نمایش‌نامه‌های [http://portal.unesco.org/geography/en/ev.php-URL_ID=5973&URL_DO=DO_TOPIC&URL_SECTION=201.html یونسکو] در سال ۱۳۷۵ اشاره کرد. او همچنین در سال ۱۳۸۵ برای معرفی کتاب «سفرنامهٔ شورانسباخ» با دفتر امور فرهنگی سفارت سوئیس در ایران همکاری کرد. در این زمینه ارسطو سه قصه از این جهانگرد، شورانسباخ، را به شیوهٔ نمایش‌نامه‌خوانی در [http://www.iranartists.org/ خانه‌ی هنرمندان ایران] به اجرا درآورد، که با استقبال سفیر و دبیر اول سفارت سوئیس مواجه شد. به همین جهت از وی دعوت شد که دوباره این نمایش را با حضور سفیر، دبیر اول و یکی از اعضای حقوق بشر این سفارت به مدت چهار روز در یکی از موزه‌های شهر اصفهان اجرا کند.
 
این هنرمند در سال ۱۳۶۷ گروه نمایش «چکاوکسامان جون» را در شهرستان شاهرود تشکیل داد. گروه نمایش «آوای دیوانگان» نیز در سال ۱۳۷۶ با همت و تلاش وی در تهران تشکیل شد. او به علاوه بین سال‌های ۱۳۸۹–۱۳۸۳؛ در سه دوره، بازرس اصلی انجمن بازیگران خانهٔ تئاتر ایران بوده‌است.
 
در دهه‌های شصت و هفتاد او در کلاس‌های مختلفی برای بهره‌مندی از تجارب و دانسته‌های استادان مختلف شرکت کرد، که از جملهٔ آن‌ها می‌توان به کلاس‌های درس پروانه مژده برای شناخت بیشتر سبک ابزورد (دوره‌ای کوتاه در یکی از سال‌های دههٔ شصت)؛ کلاس‌های تئاتر رکن‌الدین خسروی؛ کلاس‌های بدن و حرکت [[فهیمه راستکار]] و شهناز یوسفی (۱۳۷۰)؛ و کلاس‌های فن بیان حمید سمندریان (به مدت شش ماه در سال ۱۳۷۵) اشاره کرد.
کاربر ناشناس