پرش به محتوا

ویکی‌پدیا:قهوه‌خانه/اجرایی: تفاوت میان نسخه‌ها

بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
 
بنده پیشنهادی دارم مبنی بر اینکه چون گروه تلگرام ویکی‌پدیای فارسی، نام ویکی‌پدیا را یدک می‌کشد و به نوعی زیر مجموعه ویکی‌فا و در خدمت اهداف این دانشنامه می‌باشد، بهتر است وپی ایجاد شود و کاربرانی که تمایل به عضویت در این گروه را دارند در آنجا درخواست دهند تا لینک گروه برایشان ارسال شود و سایر کاربرانی هم که اکنون عضو این گروه هستند ملزم شوند تا نام کاربری خود را منطبق بر نام کاربری خود در ویکی‌پدیا نمایند و هویت آنان محرز شود و حداقل نامشان طوری باشد که معرف نام کاربری آنان باشد و از ارائه لینک به کاربران غیرقابل اعتماد خودداری شود. با سپاس از توجه شما. ارادتمند. <b>[[کاربر:Derakhshan|<span style="color:DarkBlue; font-size:120%; font-family:Arial; text-shadow:Yellow 0.2em 0.2em 0.1em;">درخشـان</span>]]</b><font color="#FF0000">/</font>[[بحث_کاربر:Derakhshan|<sup><font color="#000080">◄</font></sup>]] ‏۱۷ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۱۹ (UTC)
:در مورد این که لینک دعوت را از کجا بدست آورده است: لینک دعوت قبلا در گوناگون منتشر شده است و در دسترس عموم است؛ باقی موارد بستگی به مدیر گروه دارد که چگونه میخواهدمی‌خواهد اداره‌اش کند، گروهی رسمی ویکی‌فا هم نیست.-- [[کاربر:Sunfyre|آرمان]]<sup>[[بحث کاربر:Sunfyre|ب]]</sup> ‏۱۷ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۴۲ (UTC)
 
مدیر گروه چه کسی‌ست تا در اینجا پینگ شود. ارتباط کاربر خرابکار با کاربران ویکی‌پدیا و ارسال پیام به آنان با نیت حمله شخصی و تخریب یک کاربر درست نیست. هر چند سیاست ویکی‌پدیا در مورد اینگونه شبکه‌ها و گروه‌ها مشخص نیست ولی بهتر است کنترل شود تا خرابکاران نتوانند با سوء استفاده از چنین امکاناتی به سایر کاربران حمله کنند. صرفا جهت اطلاع [https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Sockpuppet_investigations/Derakhshan#Suspected_sockpuppets این] را هم اکنون از طریق اعلان متوجه شدم. <b>[[کاربر:Derakhshan|<span style="color:DarkBlue; font-size:120%; font-family:Arial; text-shadow:Yellow 0.2em 0.2em 0.1em;">درخشـان</span>]]</b><font color="#FF0000">/</font>[[بحث_کاربر:Derakhshan|<sup><font color="#000080">◄</font></sup>]] ‏۱۷ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۸:۵۹ (UTC)