پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «بحث ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات هیئت نظارت/دوره ششم/درخواست تجدیدنظر Arash.pt»

جز
←‏بدعت گذاری هیئت نظارت: رفع خطاهای ظاهری
جز (←‏بدعت گذاری هیئت نظارت: رفع خطاهای ظاهری)
:::::::«باز مدیر» کردن به‌دست انجمن نظارت هم در هیچ مقرراتی پیش‌بینی‌نشده، و در صورت انجام آن در عمل برکناری‌ها بی‌معنا خواهد شد و انجمن نظارت بی‌خاصیت می‌شود.
 
:::::::دربارهٔ گفتهٔ {{نقل‌قول|"هیئت نظارت در هر دوره، می‌تواند در آراء قبلی خود تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد."}}
:::::::دربارهٔ گفتهٔ {{نقل‌قول|هیئت نظارت در هر دوره، می‌تواند در آراء قبلی خود تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد.}} :هم اگر بودن دارد، برداشت از آن نیز درنهایت این می‌شود که نوشته‌شده یعنی «هیئت نظارت در هر دوره، می‌تواند در آراء قبلی خود تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد.»... دقت کنید که بسیار رسا و شیوا است که، هیئت نظارت '''در هر دوره'''، می‌تواند در آراء قبلی خود (همان دوره) تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد؛ ولی گویا همان‌طور که مدیر سابق و کنار گذاشته‌شده ویکی‌پدیا جناب آقای Elmju فرمودند برخی دوستان هیچ توجهی به نظرات دیگر کاربران ندارند، و برانند بدعت جدیدی گشایش کنند. [[User:KhabarNegar|<font color="pepper" size="2px">KhabarNegar</font>]] <sup><span style="font-family:Italic;color:black">[[بحث کاربر:KhabarNegar|خبرنگار]]</span></sup> ‏۲۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۱ (UTC)
 
== رعایت حرمت هیئت/هیئت های قبلی ==