پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «بحث ویکی‌پدیا:تابلوی اعلانات هیئت نظارت/دوره ششم/درخواست تجدیدنظر Arash.pt»

:::::همین که هیات وارد پرونده ای این چنینی شود منطقی نیست. قضیه اتفاق افتاده، تمام شده و رفته. این مثل تجدید نظر در بستن کاربری است که به پایان رسیده. هیات وقتی می بینید اختیار کاری (بازمدیری) را ندارد باید از خود صلب صلاحیت کند.[[کاربر:Sicaspi|1234]] ([[بحث کاربر:Sicaspi|بحث]]) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۱۹ (UTC)
::::::بنظر من لزوما نتیجه پذیرش پرونده به دادن دوباره دسترسی به آرش نمی‌انجامد، در خود پرونده چندین حالت ذکر شده است، شما چسبیده‌اید به همان دادن دوباره دسترسی، هرچند بالاتر هم گفتم '''دادن دوباره دسترسی بر پایه فرجوام خواهی بر خلاف وپ:ناظر نیست''' پرونده فرجوام خواهی بازشده است، ناظران پرونده را با توجه به سیاست وپ:ناظر پذیرش کرده اند، سیر منطقی رخ داده است.-- [[کاربر:AzorAhai|آرمان]]<sup>[[بحث کاربر:AzorAhai|ب]]</sup> ‏۲۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۶:۳۶ (UTC)
:::::::این بحث‌ها در شرایط کنونی سراسر بی‌فایده است، گاهی موج‌هایی آن‌چنان سهمگین‌اند که یا راهی می‌یابند و یا راهی می‌سازند... اگر کسانی مانند Sicaspiها هم حرفی را می‌زنند تنها برای ثبت در تاریخچه است، وگرنه ایشان نیز چه‌بسا در جریان هستند که گفتمان‌هایی این‌چنین زیاد تأثیری ندارند... بنده نیز تنها برای ثبت در تاریخچه بد نیست گفتنی‌هایی را یادآور باشم...
 
:::::::شما نمی‌توانید بگویید «قطع دسترسی یک‌ماههٔ کاربر» در ۲ سال پیش اشتباه بوده و در آن «قطع دسترسی» تجدیدنظر کنیم، چراکه این اتفاقی است که انجام‌شده و تمام‌شده. اتفاقی است که گذشته.
 
:::::::«باز مدیر» کردن به‌دست انجمن نظارت هم در هیچ مقرراتی پیش‌بینی‌نشده، و در صورت انجام آن در عمل برکناری‌ها بی‌معنا خواهد شد و انجمن نظارت بی‌خاصیت می‌شود.
 
:::::::دربارهٔ گفتهٔ {{نقل‌قول|هیئت نظارت در هر دوره، می‌تواند در آراء قبلی خود تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد.}} هم اگر بودن دارد، برداشت از آن نیز درنهایت این می‌شود که نوشته‌شده یعنی «هیئت نظارت در هر دوره، می‌تواند در آراء قبلی خود تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد.»... دقت کنید که بسیار رسا و شیوا است که، هیئت نظارت '''در هر دوره'''، می‌تواند در آراء قبلی خود (همان دوره) تجدیدنظر نموده و آن را در هر زمان تغییر دهد؛ ولی گویا همان‌طور که مدیر سابق و کنار گذاشته‌شده ویکی‌پدیا جناب آقای Elmju فرمودند برخی دوستان هیچ توجهی به نظرات دیگر کاربران ندارند، و برانند بدعت جدیدی گشایش کنند. [[User:KhabarNegar|<font color="pepper" size="2px">KhabarNegar</font>]] <sup><span style="font-family:Italic;color:black">[[بحث کاربر:KhabarNegar|خبرنگار]]</span></sup> ‏۲۲ اوت ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۰۱ (UTC)
 
== رعایت حرمت هیئت/هیئت های قبلی ==