پرش به محتوا

زبان‌ها

On this Wikipedia the language links are at the top of the page across from the article title. Go to top.

تفاوت میان نسخه‌های «گوگل اسکالر»

جز
تمیزکاری با استفاده از AWB
جز (تمیزکاری با استفاده از AWB)
{{Infobox Website
| name = گوگل اسکولار
| logo = [[Image:Google_Scholar_logoGoogle Scholar logo.png]]
| type = پژوهش‌گر آکادمیک (پایگاه دادهٔ کتاب‌نگاری)
| registration = اختیاری
 
== [[معرفی]] ==
می‌توان گفت که [[گوگل اسکالر]] بخش ویژهٔ کاوش در مطالب علمی و پژوهشی است. شما با این کاوشگر می‌توانید در منابع دانشگاهی و پژوهشی شامل مقالات، رساله‌های دانشگاهی، کتاب‌ها، چکیده‌ها و متون حقوقی و قضایی به جست‌وجو بپردازید. منابع جست‌وجو شونده از پایگاه‌های ناشران دانشگاهی، انجمن‌های علمی، گنجینه‌های برخط، دانشگاه‌ها و دیگر پایگاه‌های علمی و پژوهشی خواهد بود.
 
[[گوگل اسکالر]] به شما کمک می‌کند که از یک جای مناسب در میان جهانی از پژوهش‌های دانشگاهی و سازمانی به جست‌وجو بپردازید و به اطلاعات مرتبط با زمینهٔ کاری خود دست یابید.
 
[[گوگل اسکالر]] می‌کوشد تا اسناد را به همان شیوهٔ پژوهشگران رتبه‌بندی کند، یعنی متن کامل هر سند را می‌سنجد و در نظر می‌گیرد که از کجا منتشر شده، چه کسی آن را نوشته، چند بار به آن استناد شده و تازه‌ترین استنادها از چه زمانی است.
گوگل اسکالر شما را با اسناد کلیدی در هر زمینهٔ پژوهشی ‌آشنا می‌کند و از این راه به همگان فرصت می‌دهد تا بر شانه‌های غول‌ها بایستند و در تولید اسناد علمی آینده نقش داشته باشند.<ref>[http://journal.irphe.ir/files/help/misc_google_scholar.htm راهنمای ثبت نشریه در گوگل اسکالر]</ref>
 
 
{{گوگل}}
{{وب‌گاه-خرد}}
 
[[رده:خدمات گوگل|اسکالر]]
[[رده:پایگاه‌های داده کتاب‌شناسی]]
[[رده:معرفی‌شده‌های ۲۰۰۴ (میلادی)]]
 
{{وب‌گاه-خرد}}
۶۷٬۲۶۲

ویرایش