پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «تد (فیلم)»

بدون خلاصه ویرایش
}}
[[پرونده:Seth MacFarlane at Fox Fall Eco-Casino Party - 8 September 2008 crop.jpg|بندانگشتی|چپ|[[ست مک فارلن]] نویسنده،کارگردان و تهیه کننده فیلم]]
'''تد''' {{انگلیسی|Ted}} یک فیلم [[کمدی سیاه]] محصول سال ۲۰۱۲ [[ایالات متحده آمریکا]] می‌باشد. این فیلم در ۲۹ ژوئن ۲۰۱۲ اکران شد. کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی این فیلم را [[ست مک فارلن]](که در کارنامه اش کارتون [[مرد خانواده]] و فیلم [[پسر جهنمی ۲: ارتش طلایی]] را دارد) برعهده داشت. در این فیلم بازیگرانی چون [[مارک والبرگ]]، [[میلا کونیس]] و [[ست مک فارلن]] به ایفای نقش پرداخته‌اند.این فیلم با شکست رکور فیلم[[نابودگر ۲: روز داوری]] عنوان برفروش ترین فیلم با درجه سنی R شود و همچنین توانسته نامزد اسکار به عنوان بهترین فیلم مفهومی (مفهومی یعنی فیلمی که پیامی دارد و پیام فیلم {همه به بهترین دوستموسیقی نیاز دارند} است)متن شود. به گفته ست مک فارلن گفته: میخواستمفیلم خاطراتالهام بچهگرفته های قدیم با کهاز کارتون آنمرد زمانخانواده خاطره داشتن را زنده کنم ولی چون آن بچه ها بزرگ شده اند من هم فیلم را به شکل بزرگ سالانه ساختماست.
فیلم قرار بود در پاییز 2009 به اکران در بیاید اما به دلیل مرگ [[هیت لجر]] (گوینده تد) ساخت فیلم متوقف شد تا اینکه ست مک فارلن در سال 2010 اعلام کرد خودش گویندگی تد را برعهده می گیرد و سرانجام فیلم در تابستان 2012 به اکران در امد.
 
== داستان ==
کاربر ناشناس