پرش به محتوا

منوی ناوبری

تفاوت میان نسخه‌های «شمشاد»

۸۹ بایت اضافه‌شده ،  ۶ سال پیش
جز
(فروشگاه آنلاین شمشاد)
برچسب‌ها: منبع حذف شده‌است.(پخ) نیازمند بازبینی
{{ جعبه اطلاعات شرکت
| نام شرکت = شرکت فناوری اطلاعات صدف
| تصویر = فروشگاه آنلاین شمشاد.png
}}
 
'''شمشاد''' متشكلمتشکل از شركتشرکت های بین المللیبین‌المللی واردات و صادرات، حمل نقل و توزيعتوزیع كالاکالا از / به خاورمیانه مخصوصا ایران و امارات متحده عربی ميمی باشد. این گروه در راستای تحقق اهداف خود و با شعار ارائه بهترین ها اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین شمشاد نمود.
 
== درباره ما ==
'''شمشاد''' متشكل از شركت های بین المللی واردات و صادرات، حمل نقل و توزيع كالا از / به خاورمیانه مخصوصا ایران و امارات متحده عربی مي باشد. این گروه در راستای تحقق اهداف خود و با شعار ارائه بهترین ها اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین شمشاد نمود.
گروه تجاريتجاری شمشاد متشكلمتشکل از شركتشرکت های بین المللیبین‌المللی واردات و صادرات، حمل نقل و توزيعتوزیع كالاکالا از / به خاورمیانه مخصوصا ایران و امارات متحده عربی ميمی باشد. این گروه در راستای تحقق اهداف خود و با شعار ارائه بهترین ها اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین شمشاد نمود. فروشگاه آنلاین شمشاد با بهره گیری از مدیرانی مجرب با بیش از بیست سال سابقه در زمینه فعالیت های تجاری داخلی و بین المللیبین‌المللی توانست ظرف مدت زمانی اندک موفق به کسب نماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی شود و خود را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر مطرح نماید. فروشگاه آنلاین شمشاد پس از تثبیت جایگاه خود در میان فروشگاه های داخلی، در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به تاسیس فروشگاه بین المللیبین‌المللی شمشاد نمود تا از این طریق امکان ارائه خدمات به مشتریان خود را نه تنها در داخل ایران بلکه در سراسر دنیا نیز فراهم آورد.
 
== اعضای گروه تجاريتجاری شمشاد ==
== درباره ما==
گروه تجاري شمشاد متشكل از شركت های بین المللی واردات و صادرات، حمل نقل و توزيع كالا از / به خاورمیانه مخصوصا ایران و امارات متحده عربی مي باشد. این گروه در راستای تحقق اهداف خود و با شعار ارائه بهترین ها اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین شمشاد نمود. فروشگاه آنلاین شمشاد با بهره گیری از مدیرانی مجرب با بیش از بیست سال سابقه در زمینه فعالیت های تجاری داخلی و بین المللی توانست ظرف مدت زمانی اندک موفق به کسب نماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی شود و خود را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر مطرح نماید. فروشگاه آنلاین شمشاد پس از تثبیت جایگاه خود در میان فروشگاه های داخلی، در راستای اهداف بلند مدت خود اقدام به تاسیس فروشگاه بین المللی شمشاد نمود تا از این طریق امکان ارائه خدمات به مشتریان خود را نه تنها در داخل ایران بلکه در سراسر دنیا نیز فراهم آورد.
 
== اعضای گروه تجاري شمشاد ==
* شرکت فناوری اطلاعات صدف (ایران)
* شرکت حمل و نقل بین المللیبین‌المللی XPD (ایران)
* شرکت حمل و نقل بین المللیبین‌المللی SMSEW (امارات متحده عربی)
* شرکت پارس سازه راک (ایران)
* شرکت Malek Beauty (دبی)
* شرکت LOTFEX (کانادا)
 
== نماد شمشاد ==
شمشاد يكيیکی از درختان هميشههمیشه سبز و مقاوم در اكثراکثر آب و هواهايهواهای زيستيزیستی است. نام گذاريگذاری ايناین برند، برگرفته از هدف و ماموريتماموریت قلبيقلبی و ذهنيذهنی بنيانگذارانبنیانگذاران و كاركنانکارکنان آن برايبرای يادآوريیادآوری پويايي،پویایی، تازگيتازگی و هميشههمیشه سبز بودن است.
 
== اهداف ما ==
هدف گروه تجاريتجاری شمشاد فراهم نمودن بهترین و با کیفیت کالاها از اروپا، آمریکا، آسیا و ارائه آنها با بهترین خدمات به مشتریان در سراسر جهان است. در راستای این هدف و جهت اطمینان مشتریان، فروشگاه آنلاین شمشاد محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت به مشتریان خود عرضه می کند.
 
== تعهد ما به شما ==
* ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته
* ارائه کالاهای داخلی و خارجی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
* ارائه بهترین و ساده ترین روش خرید و پرداخت
* تحویل سریع کالا به مشتریان در سراسر جهان با بیشترین دقت و از طریق شرکت های حمل و نقل بین المللیبین‌المللی گروه تجاريتجاری شمشاد
* کمک به مشتریان در انتخاب بهترین کالا
 
== تضمین اصالت کالاها ==
گروه تجاريتجاری شمشاد به مشتریان خود اطمینان می دهد که تمامی کالاهایی که در سایت فروشگاه شمشاد عرضه می شوند اصلی بوده و در سایت این فروشگاه به هیچ عنوان کالای کار کرده، دست دوم و یا غیر اصلی به فروش نمی رسدنمی‌رسد. گروه تجاريتجاری شمشاد دارای نماد اعتماد (نماد دو ستاره) از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی است و کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه را دارا می باشد و تمامی فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. علاوه بر آن گروه تجاری شمشاد دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در سایر نقاط دنیا نیز می باشد.
 
== مزایای خرید از فروشگاه آنلاین شمشاد ==
خرید از فروشگاه شمشاد دارای مزایای فراوانی است که برخی از مهم ترین آن ها به شرح ذیل می باشد:
* امکان خرید محصولات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت.
* ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی های بلند مدت جهت اطمینان مشتریان از کیفیت محصولات.
* تحویل سریع محصولات توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی بین‌المللی www.xpd.ir _ XPD _ و www.smsew.com _ SMSEW _
- ارسال کالا به تمام نقاط ایران
- ارسال رایگان کالاها به 32 شهر کشور
* دسترسی آسان به نظرات و نقد کاربران و مشتریان در خصوص محصولات فروشگاه شمشاد بدون نیاز به ثبت نام و امکان آگاهی از نقاط ضعف و قوت محصولات
* امکان مقایسه محصولات، مشخصات و قیمت های آنها برای انتخاب بهترین محصول
* امکان بهره‏‏‌گیریبهره‌گیری از یک سیستم جامع مدیریت سفارش‌‏‏هاسفارش‌ها شامل مدیریت حساب‌های مشتری، مدیریت آدرس‌‏ها،آدرس‌ها، مدیریت پرداخت ها و ... پس از ثبت نام در سایت
* امکان مرجوع کردن کالای خریداری شده (جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش شرایط گارانتی و عودت کالا مراجعه فرمائید)
* امکان بهره مندی از تخفیفات ویژه در مناسبت های مختلف
[http://shemshad.com وب‌گاه رسمی]
 
[[رده:فروشگاه آنلاینشمشاد]]
[[رده:فروشگاه اینترنتی]]
[[رده:خرید آنلاین]]
[[رده:شیائومی در ایران]]
[[رده:فروشگاه آنلاین]]
[[رده:فروشگاه اینترنتی]]
[[رده:گیاهانی که در بونسای استفاده می‌شوند]]
۵۷۷٬۴۵۰

ویرایش