پرش به محتوا

تفاوت میان نسخه‌های «بحث کاربر:Mehran/بایگانی ۲۱»

با سلام و درود، قبلاً پیرامون نام‌گذاری مقاله [[اندروید (سیستم‌عامل)]] بحثی شده بود و نتیجه گرفته شده بود با توجه به تک‌بعدی بودن کاربرد واژه اندروید در زبان پارسی (برخلاف انگلیسی که اندروید معناهای گوناگونی می‌دهد) عنوان مقاله به صورت بدون پرانتز (به صورت «اندروید») باشد حالا کاربری آمده و عنوان را تغییر داده و استدلالش عنوان ویکی انگلیسی است! (در حالی که در بیشتر ویکی‌ها از جمله اسپانیایی و عربی عنوان به صورت اندروید خالی و بدون هرگونه پرانتز است) لطفاً دوباره به "اندروید" تغییر نام دهید و مقاله را در برابر انتقال‌های بدون نظرخواهی محافظت کنید. با سپاس --[[کاربر:Faramarz|<span style="color:Blue; font-size:100%; font-family:Lucida Handwriting;">Faramarz</span>]]<sup>[[بحث_کاربر:Faramarz#top|<span style="font-size:150%; font-family: Consolas;"></span>♚♔♚]]</sup> ‏۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۳۲ (UTC)
:درود، آیا با کاربر بحثی در این زمینه انجام داده‌اید و ایشان قانع نشدند؟ اگر بله لطفاً پیوند دهید و اگر خیر لطفاً ابتدا با ایشان در این مورد صحبت فرمایید. ●[[User:Mehran|<span style="color:navy;">'''مـهـران'''</span>]]<sup> [[User_talk:Mehran|<font color="orange">''گفتمان''</font>]]</sup>● ‏۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۵۶ (UTC)
:: درود، بحث بحث با آن کاربر نیست بحث توافق قبلی بر سر عنوان است و این‌که ایشان بدون مشورت و نظرخواهی عنوان را تغییر داده‌اند. شما عنوان را بازگردانید و به ایشان توضیح دهید اگر مایل به انجام تغییری هستند باید با نظرخواهی و در نظر گرفتن اوضاع و شرایط و متداول بودن عنوان در فارسی اقدام کنند نه بر اساس اینکه در ویکی انگلیسی عنوان چیست! با سپاس --[[کاربر:Faramarz|<span style="color:Blue; font-size:100%; font-family:Lucida Handwriting;">Faramarz</span>]]<sup>[[بحث_کاربر:Faramarz#top|<span style="font-size:150%; font-family: Consolas;"></span>♚♔♚]]</sup> ‏۴ اکتبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۰۹ (UTC)
 
== بندایش کاربر ==