پرش به محتوا

کارگاه مصیبت‌بار: تفاوت میان نسخه‌ها

بدون خلاصۀ ویرایش
بدون خلاصۀ ویرایش
''' کارگاه مصیبت‌بار''' رمانی نوجوانانهنوجوانانه‌است استنوشته [[لمونی اسنیکت]] با تصویر گری [[برت هلکوئیست]] (چهارمین داستان از سری [[ماجراهای بچه‌های بدشانس]]).
 
==نام و رده بندی==
کارگاه مصیبت‌بار در رده داستان هایداستان‌های طنز قرن بیستم قرار می گیردمی‌گیرد.
==کتاب قبلی وکتاب بعدی==
[[پنجره بزرگ]] | [[کارگاه‌ مصیبت‌بار]] | [[مدرسه سختگیر]]
 
==مشخصات کتاب==
نوشته [[لمونی اسنیکت]] با تصویر گری [[برت هلکوئیست]] چهارمین داستان از سری [[ماجراهای بچه هایبچه‌های بدشانس]] که توسط زهرا زرکش به فارسی ترجمه گردید و در ۱64۱۶۴ صفحه توسط نشر ماهی منتشر شده استشده‌است.
 
==داستان==
{{خطر لوث شدن}}
[[ویولت بودلر]] و ، [[کلاوس بودلر]] و [[سانی بودلر]] بعد از مرگ [[عمه جوزفین]] به قیومت[[قیمومیت]] رییس یک کارگاه چوب بری به نام لاکی اسملز می روندمی‌روند و به شکل بسیار بدی کار می کنندمی‌کنند که کلاوس بسیار رفتار عجیبی از خود بروز می دهدمی‌دهد و این معنی را می دهدمی‌دهد که توسط دکتر چشم پزشک [[هیپنوتیزم]] شده استشده‌است تا آنها از پیش رییس کارگاه اخراج شده و به قیومیت منشی دکتر در بیایند و منشی دکتر هم [[کنت الاف]] است اما ویولت با کارخودشتدبیر خود جان خواهر و برادرش را نجات دادهداده، هویت منشی و سرکارگر را آشکار می سازد می‌سازد ولی در لحظه آخر [[کنت الاف]] فرار می کند امامی‌کند. رییس کارگاه نیز دیگر راضی نیست پیشآنها انهادر کارگاه بمانند و آنها را به [[مدرسه شبانه روزی]] پروفراک می فرستدمی‌فرستد.
{{پایان خطر لوث شدن}}
 
==منبع==
کتاب کارگاه مصیبت‌بار نوشته لمونی اسنیکت
۶۰٬۹۷۵

ویرایش