هیتمن: قراردادها

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
هیتمن: قراردادها
Hitman 3 artwork.jpg
جلد بازی
توسعه‌دهنده(ها) IO Interactive
ناشر(ها) Eidos Interactive
سبک(ها) اکشن-مخفی کاری
حالت(ها) تک‌نفره

بازی هیتمن: قراردادها (به انگلیسی: Hitman: Contracts) توسط شرکت آیدوس در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. این بازی اکثر مراحل نسخه اول را در خود به صورت بازسازی شده به همراه دارد. اما به خودی خود داستان خاصی ندارد.

داستان[ویرایش]

مدت کوتاهی پس از وقایع نسخه قبل، ۴۷به کار خود با ICA ادامه می‌دهد. به او یک مأموریت عادی در پاریس داده شده است. او در آن مأموریت ۲ نفر را می‌کشد،Ambassador Delahunt و یک tenorمعروف؛ امّا در حین فرار کردن از محل توسط یک مأمور پلیس که از حضور او با خبر شده بوده مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد. ۴۷، زخمی و خون آلود به اتاقش در هتل فرار می‌کند، در تعجب است که کسی که او را با تیر زده که بوده. به نظر می‌رسد که او ۴۷ را می‌شناخته؛ نه لزوماً کاملاً با او آشنایی داشته، شاید در حدی که بداند او می‌تواند خطر ناک باشد. در این زمان که ۴۷ هوش یاری کاملی ندارد فلش بک‌های بسیاری از مراحل نسخه اول را بازی می‌کنیم. مردی ناشناس (ظاهراً یک دکتر) برای مداوا کردن او میآید، همچنین یک کیف دستی حاوی مهمات و لباس و ... . زمانی که دوباره هوشیاری خود را بدست می‌آورد و آماده است که محل را ترک کند. متوجه می‌شود که تیم SWATهتل را محاصره کرده است. برای او عجیب است که بازرسی که او را زد چقدر راجبش می‌داند. ۴۷ به همان روش آشنا یعنی پوشیدن لباس مبدل از محل می‌گریزد. البته قبل از فرار کردن تصمیم می‌گیرد که همان بازرس را بکشد. سپس او به فرود گاه فرار می‌کند.

در هواپیما، او با دایانا ملاقات می‌کند؛ دایانا به او توضیح می‌دهد که ICAدر حال از دست دادن پشتیبانان و دوستان و قدرتمندی فقط به خاطر ۴۷ است. دایانا فکر می‌کند که فشار از کجا می‌آید و به ۴۷ مدارکی طبقه‌بندی شده می‌دهد. ۴۷ پی می‌برد که با یک مسئله جدی روبروست و متعجب است که سازمان چنین پولی دارد. هواپیما پرواز می‌کند[۱]

پانویس[ویرایش]

  1. پرونده داستانی هیتمن از هیتمن فروم و ترجمه آن از پردیس گیم