مجتمع فنی تهران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
مجتمع فنی تهران
گونهشرکت سهامی عام
منطقهٔ در خدمتایران (1358 تا الان)
وب‌گاهmft.info
وضعیت کنونیفعال

شرکت مجتمع فنی تهران در سال ۱۳۵۸ تأسیس و در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۶۱ ثبت گردید و سهامداران آن سعید سعادت صانعی و سعید خرازی زاده، (به ترتیب) به عنوان مدیر عامل و ریاست هیئت مدیره انتخاب شدند. مجتمع فنی تهران در اولین سالهای فعالیت خود، به ارائه آموزشهایی در حوزه برق و الکترونیک پرداخت. با گذشت زمان مجتمع فعالیت خود را در زمینه آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات و نیز انتشار کتابهای آموزشی در این زمینه آغاز کرد.[۱]

مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران[ویرایش]

یکی از نمایندگی های مجتمع فنی در سطح تهران ، مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران می باشد. این شعبه در مرداد ماه ۱۳۸۴ توسط بهروز قراچرلو تأسیس شد. مدیرعامل این شعبه درحال حاضر رضا مشهدی شریف می باشد.

وبگاه: https://mftniavaran.com/

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک[ویرایش]

یکی دیگر از نمایندگی های مجتمع فنی در سطح تهران , مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک میباشد که از سال 1389 شروع به کار کرده است در سال 1390 موفق به کسب نمایندگی برتر شده است . این نمایندگی از لحاظ موقعیت جغرافیایی ، کل نواحی شرق تهران را می تواند پوشش دهد .

وبگاه : https://mftnarmak.com

مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی[ویرایش]

یکی دیگر از نمایندگی های مجتمع قنی در سظح تهران،مجتمع فنی تهران نمایندگی پیروزی می باشد که از سال 1392 شروع به کار کرده است این نمایندگی در منطقه خیابان پیروزی و نیروی هوایی تهران می باشد و مدیریت آن به عهده حامد حاج نوروزی می باشد.

وبگاه:https://web.archive.org/web/20190808105608/http://mftpirouzi.com/

بیانیه مأموریت و چشم‌انداز[ویرایش]

مجتمع فنی تهران مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فناوری، هنر و کسب و کار تعریف می‌کند و چشم اندازش این است که «در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر، از خدمات یا محصولات آن به‌طور مطلوب بهره‌مند شوند».[۱]

  1. ۱٫۰ ۱٫۱ «نسخه آرشیو شده». بایگانی‌شده از اصلی در ۱۹ اوت ۲۰۱۷. دریافت‌شده در ۲۰ نوامبر ۲۰۱۹.