لوئیس گاراویتو

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

لوئیس گاراویتو زاده ۲۵ ژانویه ۱۹۵۷، در شهر کوچک جنووا در جنوب کلمبیا است. او متهم به قتل بیش از ۳۰۰ نفر در کلمبیا است. ۱۳۸ فقره از این قتل ها توسط کاراگاهان این کشور تایید شده است و جهت تایید سایر قتل ها شواهدی در دست نیست.

لوئیس الفرد گاراویتو
زادروزLuis Alfredo Garavito Cubillos
۲۵ ژانویهٔ ۱۹۵۷ ‏(۶۳ سال)
جنووا, کلمبیا
دیگر نام‌هاهیولا ، جانور
جزئیات
قربانیان۱۳۸تایید شده و ۳۰۰ نفر تایید نشده

عمده قربانیان این قاتل سریالی کودکان بین ۶ تا ۱۳ سال بوده است که توسط بدترین شکنجه ها کشته شده اند.دادگاه به دلیل قتل های صورت گرفته وی را به ۲۲ سال زندان محکوم کرد

کودکی[ویرایش]

گاراویتو از مادری روسپی زاده شد،گفته می شود که پدر وی در شبی بر اثر مستی یک فاحشه خیابانی را باردار کرد و پس از مدتی با وی زندگی کرد.پس از به دنیا آمدن گاراویتو او در شرایطی سخت در کنار خواهر و با برادرانش زندگی کرد و در سن ۶ تا ۷ سالگی توسط پدر الکلی اش مامور پذیرایی جنسی از مشتری های مادرش شد.به گفته خود لوئیس او مرتب تحت شکنجه های روحی و جسمی پدر الکلی اش بوده و کتک ها و سو استفاده های جنسی مشتریان علت اصلی فرارش از خانه می شود.

فرار از خانه[ویرایش]

وی در سن ۸ سالگی از خانه گریخت و توسط یک پدوفیل (کودک آزار) پیدا شد. آن مرد با وعده غذا و جای خواب او را به خانه اش برد و به گاراویتو ۸ ساله تجاوز کرد.

پیوستن به گروه های شورشی[ویرایش]

وی پس از آن اتفاق مجدداً فرار کرد اما اینبار به دلیل نیازش به جای خواب و غذا به یک گروه شورشی که علاوه بر مبارزه، سرقت هم انجام میداد، ملحق شد.گفته می شود این مرحله باعث شد تا وی کمی از مشکلات مالی و جانی نجات پیدا کند و بتواند با دوست دخترش در یک خانه کوچک زندگی کند

شیوه قتل[ویرایش]

این قاتل زنجیره ای که به کشتن بیش از ۳۰۰ انسان متهم است با نزدیک شدن به کودکان و نوجوانان و سپس جلب اعتمادشان آنان را به محلی خلوت برده و پس از تجاوز های وحشتناک به کشتنشان اقدام می کرد.اکثر قربانیان او با بیضه های کنده شده و داشتن چاقو در مقعد پیدا شدند.

در بخشی از اظهارات وی آمده:

من برای اینکه شناسایی نشوم با لباس کشیش،کارگر،معلم و.... به کودکان نزدیک شده و پس از دادن آب نبات و گاهی کادو، آنان را به محلی خلوت می کشاندم و پس از تجاوز آنان را به قتل می رساندم

گفته میشود تعدادی از قربانیان وی، ساعت ها با چاقو مورد شکنجه قرار گرفته اند، از جمله این شکنجه ها بریدن بیضه، فروکردن کارد در مقعد و زخمی کردن آن (مقعد) بوده است.

جستار های وابسته[ویرایش]

آدم کشی زنجیره ای
کلمبیا

منابع[ویرایش]