فهرست شخصیت‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ ۴

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

شخصیت‌های اصلی بازی اتومبیل دزدی بزرگ ۴ معرفی شده‌اند.

نیکو بلیک[ویرایش]

نیکو(Niko) در بازی به‌عنوان یک شخصیت خلافکار معرفی می‌شود. این بخاطر فعالیت‌های مجرمانه او در زندگی اش است. کارهایی مانند کشتن، فروختن و قاچاق انسان‌ها. بعد از متقاعد شدنش توسط پسرعمو رومن حالا او می‌خواهد زندگی تازه‌ای را در شهر آزادی شروع کند.

رومن بلیک[ویرایش]

رومَن(Roman) پسر عموی نیکو هست. او در لیبرتی سیتی زندگی می‌کند. علاقه شدید به زنان - خوش گذارانی‌های شبانه - ماشین‌های سریع و به‌روزکردن آنهاست و رئیس یک آژانس تاکسی (مسافربری) است و تمام طول روز را به انجام فعالیت‌ها در این زمینه ها می‌پردازد.

وِلَد[ویرایش]

وِلَد (Vlad)،بزرگ‌ترین و در اصطلاح گردن‌کلفت‌ترین شخصیت بازی و رئیس بزرگ‌ترین دسته اراذل و اوباش شهر می‌باشد. او کار عظیم خود را با معاملات کوچک با گروهی انجام می‌دهد و رفته‌رفته با افرادی از کشور روسیه وارد بازی بزرگ و خطرناکی می‌شود. از اینجا داستان جنایت‌های این مرد آغاز می‌شود شما در ابتدا توسط رومان(پسر عموی نیکو) با ولَد دوست شده و برای او ماموریت انجام می دهید ولی در ادامه مجبور به کشتن وی می شوید و این آغاز ورود شما به ماجراهای هیجان انگیز این بازی است.

الیزابتا[ویرایش]

الیزابتا(Elizabetha)،دلال خرده‌فروش و عمده‌فروش داروهای کم‌یاب و اعتیادآور و مواد مخدر است. الیزابتا شخصیتی آرام دارد که ناگهان در خورد کارهای خرید و فروش خود دست به فروش و معامله داروهای اعتیادآور و در کل مواد مخدری که حاصل آن به اعتیاد و سود آوری می‌باشد دست می‌یابد. در پی این عمل خود، کار خود را از عامیانه به مخفیانه تغییر می‌دهد و حال او جز یکی از گروه‌ای شرور شهر می‌شود.

منّی[ویرایش]

مانی(Manny) شخصیتی مقدر است که زندگی سختی را در بین اراذل و اوباش به پا کرده و بیش‌تر فعالیتش، معطوف به شعارهای ضد قانون یا درخواستی و دیوار نوشته هاست. او عاشق هیپ‌هاپ و breakdancing می‌باشد. او نیز در پی کشمکش‌های به وجود آمده در بین گروه‌های محلی و خیابانی وارد جنایت می‌شود.

بروسی کیبوتز[ویرایش]

بروسی(Brucie) به معنای واقعی مرد مدرن در شهر همین بروسی هست. او مردی پولدار و عاشق مطالعه مجله های درباره زنان ،استفاده از لوازم ورزشی و تفریحی شخصی اش و ماشین های اسپرت می‌باشد. اما اتفاقاتی به خاطر اندکی پول او را به کام سیاهی می‌برد.