فرار از زندان (فصل ۳)

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
فرار از زندان (فصل ۳)
Prison Break S3intro-1-.jpg
کشور سازنده ایالات متحده آمریکا
تعداد قسمت‌ها ۱۳
پخش کننده
شبکه اصلی شبکه فاکس
۱۷ سپتامر ۲۰۰۷

داستان[ویرایش]

فصل سوم سریال فرار از زندان: در این فصل باز هم قهرمان محبوب داستان مثل فصل ۱ باید از زندان فرار کند. با این تفاوت که نه مثل فصل ۱ نقشه زندان را دارد و نه زندان نگهبانی درستی دارد. گروهی از زندانیان مدیریت زندان را بر عهده گرفته‌اند و در دعواهای دو نفره اختلافات را حل می‌کنند. در فصل سوم مایکل اسکافیلد به جرم قتل به زندان می‌افتد طی این مدت سازمان سارا و ال‌جی را گروگان می‌گیرد و از مایکل می‌خواهد که یکی از افرادشان به نام جیمز ویسلر را فراری دهد. در این فصل سازمان برای زهر چشم گرفتن از مایکل سر زنی را به لینکلن باروز برادر مایکل نشان می‌دهد و ادعا می‌کند که این سر سارا تانکردی است و آن‌ها سارا را کشته‌اند. مایکل با شنیدن خبر کشته شدن سارا تصمیم می‌گیرد تا بعد از خروج از سونا انتقام او را از افراد سازمان بگیرد.

شخصیت‌ها[ویرایش]

  • مایکل اسکوفیلد: در این فصل به زندانی به نام سونا در کشور جمهوری پاناما می‌افتد و برای نجات برادر زاده اش می‌خواهد شخصی از افراد کمپانی نجات دهد.
  • لینکلن باروز: برادر مایکل که در این فصل در پاناما سرگردان است و اتفاقاتی برایش می‌افتد.
  • الکساندر ماهون: پلیس فدرالی که برای دستگیری مایکل و لینکون به دنبالشان تا پاناما می‌رود و برایش پاپوش درست می‌کنند و گرفتار می‌شود و او نیز به زندان سونا می‌افتد.
  • فرناندو سوکره: هم سلولی مایکل در فصل اول که او نیز در این جریانات به پاناما آمده است.

پیوست‌ها[ویرایش]

منابع[ویرایش]