شاهزاده هدونگ

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

پرنس هودونگ (به انگلیسی: Prince Hodong) پسر موهیول، (پادشاه دائموسین) است.

موهیول پس از دفع حمله چینیها در سال ۲۸ میلادی، پسرش، پرنس هدونگ، را جهت حمله به فرمانده‌نشین نانگ‌نانگ "Nangnang"، در سال ۳۲ میلادی فرستاد. پادشاه دائموسین، "Nangnang" را در سال ۳۷ میلادی فتح نمود. افسانه پرنس هودونگ و پرنسس Nakrang در متون کتاب سامگوک ساگی Koryeo که بیش از هزار سال قدیمی از دوران سه امپراطوری می‌گفت. در زمان گوگوریو حاکم سوم، پادشاه دائموسین، گوگوریو به عنوان یک ملت قدرتمند به اوج خود رسید. Nakrang، از سوی دیگر، متحد با سلسله هان در چین و در اختیار Jamungo که خود را ایفا می‌کند هر زمان که خطر ملت نزدیک است. گوگوریو ناموفق در تسخیر Nakrang بود؛ که توسط هودونگ تسخیر شد گوگوریوبه Nakrang با یک ارتش بزرگ حمله کرد، اما درام افسانه‌ای Jammyungo هشدار ارتش Nakrang و آنها با موفقیت کشور خود دفاع کند. پس از شکست در نبرد، پادشاه گوگوریو پادشاه دائموسین، دعا می‌کند برای خدایان خود و دستور پسرش، شاهزاده هدونگ، برای حمله به Nakrang یک بار دیگر. ملکه Wonbi تلاش می‌کند تا صمیمی با فرزند خوانده او، شاهزاده هودونگ. اما شاهزاده هودونگ توجه خود را نادیده می‌گیرد و با سربازان خود به کشف بخش شرقی کشور خود است. در حالی که کاوش در حومه، پرنس هودونگ وارد یک مسابقه شکار و جلب گوزن سفید، که به عنوان یک مخلوق خدایی در نظر گرفته. این امر منجر به یک دعوت نامه توسط پادشاه Choiree Nakrang برای دیدار کشور خود، که در آن شاهزاده هدونگ با شاهزاده Nakrang برای اولین بارملاقات می‌کند. هودونگ شاهزاده هودونگ: سن ۲۰. او پسر ۱ پادشاه ۳ گوگوریو پادشاه دائموسین، و شاهدخت از بویو است. هوشمند و شجاع، Hodong عمیقاً پدر و مادر و کشور خود احترام می‌گذارد. با این حال، او چهره پایان غم‌انگیز در حالی که درخیال پردازیند بین عشق خود را برای یک زن و برای کشور خود.

 پادشاه دائموسین: او زمین‌های وسیع را فتح و رهبر محترم گوگوریو است. اما به Hodong، او یک پدر دل سرد است.
 Wonbi: او همسر اول شاه پادشاه دائموسین است و بسیار جاه طلب است. او به Hodong، پسر از شاهدخت از بویو جلب کرد. او توطئه به پسرش، شاهزاده Haewoo، زیبایی king.Her در تمام کشور شناخته شده بود.

اهزاده Nakrang: سن ۱۸. او تنها فرزند شاه Choiree است. به جای کشور خود، او را انتخاب عشق. او بسیار زیبا که او حتی در Goguryu مشهور است.

 پادشاه Choiree: سن ۵۰. اگرچه ملایم و ضعیف است، پادشاه Choiree متعهد به مردم کشور خود است. سرنوشت او را به ارمغان می‌آورد برای کشتن دختر خود Jamyunggo
  Pilde': سن ۲۵. در صورتی که برای شاهزاده هدونگ به گوگوریو وجود دارد، عمومی Pildeh به Nakrang وجود دارد. او دارای هوش از یک محقق و شجاعت به عنوان یک جنگجواست.

پیوند[ویرایش]

شاهزاده هودونگ به زبان انگلیسی در ویکی‌پدیا ترجمه hojjat Lee Min Ho

منابع[ویرایش]

سریال پرنسس جامیونگ گو شاهزاده هودونگ به زبان انگلیسی در ویکی‌پدیا ترجمه hojjat Lee Min Ho