سوشال بلید

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شعبه فارسی وب سایت Social Blade به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. ایران سوشیال بلید خدماتی نظیر تجزیه و تحلیل سئو کانالهای یوتیوب و آپارات را ارائه می دهد و تحت مالکیت مدیر ارشد سوشال بلید ، امیر بخشی می باشد که افزایش سابسکرایب کانال ، افزایش بازدید کننده و خرید و فروش کانالهای Monitize شده یکی از چندین خدمات این وبگاه است.

سوشال بلید
گونه وبگاه
ابزارهای آنالیز شبکه‌های اجتماعی
بنیان‌گذاری‌شدهجیسون اورگو
وبگاه
socialblade.com
راه‌اندازی۸ فوریه ۲۰۰۸

شرکت های تابعه : Socialblade.ir

لوگو شرکت

سوشال بلید (به انگلیسی: Social Blade) یک پلتفرم آمریکایی است که ابزارهای آنالیز شبکه‌های اجتماعی را ارائه می‌دهد.[۱]

تاریخچه[ویرایش]

پلتفرم سوشال بلید در سال ۲۰۰۸ توسط جیسون اورگو راه اندازی شد. سوشال بلید یا Social blade وبسایتی است که لیست خوبی از شبکه‌های اجتماعی را پشتیبانی می‌کند و آنالیکتیک همه شان را در اختیارتان می‌گذارد. یوتیوب، توئیچ، فیس بوک، اینستاگرام، توئیتر، دیلی موشن، میکسر و سایت‌های دیگر را می‌توانید با استفاده از این سرویس مونیتور کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات مهم مانند نرخ مشارکت، رتبهٔ مشارکت، رتبهٔ فالوئرها، میزان فالوئرها در ۳۰ روز گذشته، میزان فالوها در سی روز گذشته و اطلاعات کاربردی دیگر را به دست بیاورید. استفادهٔ اولیه از این وبسایت رایگان است ولی برای استفاده از امکانات بیشتر باید نسخهٔ حرفه‌ای آن را خریداری کنید.[۲]

در ۲۶ اکتبر ۲۰۲۲ وبگاه فارسی زبان سوشال بلید ثبت و راه اندازی گردید.

منابع[ویرایش]

  1. "April Fools' or hacked? Social Blade features altered PewDiePie and T-Series pages". Dexerto (به انگلیسی). 2019-04-01. Retrieved 2022-06-11.
  2. «YouTube Views Are Down, Analysis Says». Kotaku (به انگلیسی). ۲۰۱۶-۱۲-۲۳. دریافت‌شده در ۲۰۲۲-۰۶-۱۱.