سروری-بردگی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
نگاره‌ای در سال ۱۹۲۱ میلادی از مرد مبلس، زن برهنه، در اینجا فرمان‌برداری زنانه به تصویر کشیده شده است. اثر جورج تاپفر بخشی از مجموعه کارهای او به نام رویای یک پرچمدار.

ارباب و بردگی یا ارباب و برده یک نوع رابطه جنسی است که در آن معمولاً یکی در نقش سرور فاعل و دیگر ی در نقش برده مفعول قرار می‌گیرد. هر دو نفر شرکت‌کننده در بازی یا رابطه داوطلبانه و با رضایت و اختیار و با توافق قبلی وارد بازی می‌شوند. این بازی جنسی در گروهی از دگر جنسگرایان و همجنسگرایان انجام می‌شود.

سر زنی زیر پای اربابش (چپ) و مردی در حال نقش‌بازی حیوانی در نمایش های خیابان فالسوم (راست). هر دوی آنها قلاده سگ را دور گردن خود دارند.

معمولاً شرکت کنندگان بر روی یک «کلمه یا جمله امن» مثل رحم کنید توافق کرده‌اند و هرگاه کسی که در نقش برده است این کلمه را بگوید، کل بازی متوقف می‌شود. این توافق برای جلوگیری از تجاوز به حدود و مانع از آسیب جسمی یا عاطفی به کسی است که در نقش برده است.

مبل انسانی:یک شریک جنسی برهنه که به عنوان میزی دکوری مورد استفاده قرار میگیرد. او باید در شرایط مشابه میز بدون تحرک قرار گیرد، تا گلدان روی او نیوفتد.(درتصویر بالا) یک میز انسانی که توسط سه فرد مطیع ایجاد شده است (پایین).

نگارخانه[ویرایش]

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]