سال‌های اولیه ۱۹۶۵–۱۹۷۲

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
سال‌های اولیه ۱۹۶۵–۱۹۷۲
کلکسیون جعبه‌ای از
انتشار۱۱ نوامبر ۲۰۱۶
ضبط۱۹۶۴–۱۹۷۲, ۱۹۷۴
ژانرپراگرسیو راک، سایکدلیک راک، اسپیس راک، راک تجربی
مدت۲۹:۰۴:۳۶
زبانانگلیسی
ناشرپینک فلوید رکوردز
لجیسی رکوردینگ
تهیه‌کنندهصدابردار: پینک فلوید، جوی بوید، نورمن اسمیت، جف گریفین
گاه‌نگاری پینک فلوید
۱۹۶۵: اولین ضبط‌شان
(۲۰۱۵)
سال‌های اولیه ۱۹۶۵–۱۹۷۲
(۲۰۱۶)
سال‌های اخیر ۱۹۸۷–۲۰۱۹
(۲۰۱۹)

سال‌های اولیه ۱۹۶۵–۱۹۷۲ یک مجموعه ۳۳ دیسکهٔ جمع‌آوری شده در کلکسیون جعبه ای است که توسط پینک فلوید در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شده‌است. انتشار این مجموعه به‌طور رسمی در تاریخ ۲۸ ژوئیه ۲۰۱۶ اعلام شد. مجموعه شامل هفت جلد است که به صورت سی دی، دی وی دی، دیسک بلوری، وینیل و مجموعه خاطره انگیزی از جمله عکس‌ها، پوسترها و برنامه‌های تور عرضه شد. این مجموعه شامل قطعات غیر آلبومی سال‌های اولیه و همچنین استودیویی منتشر نشده و اجراهای زنده نیز می‌باشد. جلد ۱–۶ از تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۷ به صورت جداگانه در دسترس بوده‌است و جلد ۷ - ۱۹۶۷-۱۹۷۲: همچنان ادامه دادن منحصر به مجموعه است. یک مجموعه دو سی دی با عنوان «سالهای اولیه - خلقت» نیز در دسترس قرار گرفته‌است.[۱]

به دلیل یک اشتباه، یک نسخه از سی دی پینک فلوید: زنده در پمپئی نیز در کلکسیون جعبه ای که در سال ۲۰۱۶ مخلوط نهان پشت ابر قرار دارد و در آخرین لحظه قرار گرفته بود، در جعبه قرار داده شده بود. نسخه مستقل ۱۹۷۲:مبهم و تاریک کردن شامل هر دو سی دی به صورت استاندارد است.

منابع[ویرایش]

  1. Grow, Kory (28 July 2016). "Pink Floyd Detail Massive 27-Disc 'Early Years' Box Set". Rolling Stone. Archived from the original on 11 September 2017. Retrieved 29 July 2016.