خزندگان فرازمینی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
رپتیلین‌‌ها
Reptilian Human Comparison.jpg
مقایسه یک انسان و رپتیلین
گروهنوعی از زیست فرازمینی
موجوات مشابهبیگانه صورتی، مردان سبز کوچک
فولکلوریوفوشناسی، نظریه توطئه
نام(های) دیگرخزندگان فرازمینی، خزندگان انسان‌نما، سوسمار انسان‌نما
منطقهجهانی
جزئیاتموجوداتی شبیه انسان و خزندگان با قدی نسبتاً بلند، پوستی مانند خزندگان و توانایی تغییر شکل

رپتیلین‌ها، خزندگان فرازمینی، خزندگان انسان‌نما یا سوسمارهای انسان‌نما (انگلیسی: Reptilians)، طبق یک نظریه توطئه، نوعی از موجودات هوشمند فرازمینی هستند. طبق این نظریه، رپتیلین‌ها (موجودات خزندهٔ انسان‌نما) توانایی تغییر شکل دارند و زمین را کنترل می‌کنند.

دیوید آیک از طرفداران این نظریه است و دربارهٔ نظریه‌های توطئه پژوهش می‌کند. طبق تخمین‌های او، امروزه حدود صد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این نظریه اعتقاد دارند. این نظریه یک نظریهٔ نیازمند اثبات است.

باورها[ویرایش]

طبق باور برخی از طرفداران این نظریه توطئه، رپتیلین‌ها زمانی که دچار افت انرژی می‌شوند، کنترلی بر خود ندارند و به طور ناخواسته تغییر شکل می‌دهند، اما به سرعت به حالت عادی خود برمی‌گردند و شبیه انسان‌ها می‌شوند. همچنین رپتیلین‌ها دارای حس غرور و تکبر و قدرت‌طلبی هستند و علاقه‌ ندارند با انسان‌ها ارتباط برقرار کنند. آن‌ها علاقه دارند انسان‌ها را به بردگی بگیرند و بر آن‌ها تسلط داشته باشند و حکومت کنند. [۱]

جستارهای وابسته[ویرایش]

منابع[ویرایش]

  1. Chidester, David (2005). Authentic Fakes: Religion and American Popular Culture (به انگلیسی). University of California Press. p. 122. ISBN 978-0-520-24280-7. Retrieved 2 March 2018.

پیوند به بیرون[ویرایش]