خانه اسکیل

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

خانه اسکیل

خانه اسکیل یک مکان تاریخی است در محله مانور سندویک در مین لند،بزرگترین جزیره از جزایر اورکنی است.خانه به مکان نوسنگی،تپه اسکارا و خلیج اسکیل مشرف است که در اسکاتلند در انگلستان است.در سال 1977،خانه در لیستی از ساختمان‌های از علاقه معماری و تاریخی اسکاتلند ثبت شد.

این خانه تاریخچه اش به عصر سنگ می‌رسد.یافته‌های مختلف در این خانه،نشان میدهد که در ادامه دوران‌ها مانند عصر آهن و برنز استفاده می شده‌است.نام اسکیل مشتق شده از کلمه نورس کهن برای کلمه((سالن))است.نام تمام مزارع اطراف نیز از این نام مشتق شده‌اند.این طور فرض می‌شود که این ساختمان بیش از یک هزار سال استفاده می شده‌است.

در سال 1615 میلادی،پاتریک استوارت دومین ارل(ارباب) جزایر اورکنی به جرم خیانت خلع شد و این زمین به اسقف کلیسای اورکنی سپرده شد.در سال 1620 میلادی،اسقف جزایر اورکنی،جورج گراهام یک خانه مانور ساده،بخش اول آنچه از خانه اسکیل که هم‌اکنون وجود دارد را ساخت.پس از او پسرش وارث اموال و املاک او شد و ادامه ساختمان ساخته شد.

در طول این سال‌ها ساختمان گسترش یافت.در سال 1997،پس از شش سال کار بازسازی،خانه اسکیل به روی عموم برای بازدید باز شد.این خانه در مواردی مانند تعطیلات،پذیرایی و مراسم هم‌اکنون اجاره داده می‌شود.

منابع[ویرایش]

1."skail house"

2.ویکی‌پدیای انگلیسی:https://en.wikipedia.org/wiki/Skaill_House

3."history-skail house"

4."skale house-canmore"

5."Settlement under the sand: new Viking discoveries in Orkney"