حرف زدن مثل دریانوردها

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
«حرف زدن مثل دریانوردها»
قسمت باب اسفنجی شلوارمکعبی
Sailor Mouth spongebob.jpg
شمارهٔ قسمتفصل ۲
قسمت ۱۸ الف
کارگرداناندرو اوورتوم
نویسنده
تاریخ پخش اصلی۲۱ سپتامبر ۲۰۰۱
گاه‌نگاری قسمت
قبلی →
«من با یک احمق»
← بعدی
«آرتیست ناشناس»

حرف زدن مثل دریانوردها اولین پارت اپیزود 18 فصل دوم و قسمت 38 در کل سریال تلویزیونی انیمیشنی باب اسفنجی شلوارمکعبی است. این اپیزود در اصل در نیکلودئون در ایالات متحده در 21 سپتامبر 2001 پخش شد.

داستان[ویرایش]

هنگامی که باب اسفنجی به پشت رستوران خرچنگ می‌رود تا کیسه آشغالی را در سطل زباله را بیرون بیندازد، برخی از دیوارنگاریهارا که در یک دیواره سطل زباله نوشته شده‌است می‌بیند، و معنی یکی از آن‌ها نمی‌داند.[note ۱] باب اسفنجی از پاتریک سؤال می‌کند که این چه نوع کلمه ای است و پاتریک می‌گوید که این کلمه "دریانوردی" است که "زمانی که شما می‌خواهید مانند دریانوردها صحبت کنید از آن استفاده می‌شود. " روز بعد، باب اسفنجی به رستوران می‌رود و این کلمه را به پاتریک و سپس در آوابر می‌گوید. مشتریان رستوران خرچنگ از باب اسفنجی ناراحت شده و رستوران را ترک می‌کنند. بعد اختاپوس آقای خرچنگ را مطلع می‌کند، و سپس تصمیم می‌گیرد به آنها بگوید که دارند از دشنام گویی استفاده می‌کنند و می‌گوید و اشاره می‌کند که ۱۳ کلمه وجود دارد که نباید استفاده کنند. او اشاره می‌کند این کلمه در فحش‌ها در شمارهٔ یازده است برای همین باب اسفنجی و پاتریک به آقای خرچنگ قول می‌دهند که هرگز از این کلمه استفاده نکنند. در یک بازی مار و پله باب اسفنجی سه بار مار می‌آورد و کلمه شماره یازده را می‌گوید برای همین پاتریک می‌دود تا به رستوران برسد و به آقای خرچنگ بگوید اما اتفاقی خودش هم این کلمه را به زبان می‌آورد و هرکدام تلاش می‌کنند دیگری لو دهند. هردو باهم می‌رسند و همدیگر را لو می‌دهند و آقای خرچنگ آنهارا بیرون می‌فرستد تا تنبیه‌شان کنند. او برای آنها سطل رنگ میاورد تا رستوران رنگ بزنند اما پایش به سنگ خورد و او تمام سیزده کلمهٔ زشت را گفت بنابراین باب و پاتریک پیش مادر آقای خرچنگ می‌روند تا او را لو دهند اما همهٔ آنها تمام کلمات زشت را می‌گویند و مادر آقای خرچنگ آنهارا تنبیه می‌کنند که خانه اش را رنگ بزنند.

منابع[ویرایش]

مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا. «Sailor Mouth». در دانشنامهٔ ویکی‌پدیای انگلیسی، بازبینی‌شده در ۱ آوریل ۲۰۱۹.

پیوند به بیرون[ویرایش]


خطای یادکرد: خطای یادکرد: برچسب <ref> برای گروهی به نام «note» وجود دارد، اما برچسب <references group="note"/> متناظر پیدا نشد. ().