بی‌قیدوشرط

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
(تغییرمسیر از بدون شرط)
پرش به ناوبری پرش به جستجو
«بی‌قیدوشرط»
جلد «بی‌قیدوشرط»
تک‌آهنگ از کیتی پری
از آلبوم منشور (آلبوم کیتی پری)
پخش۱۶ اکتبر ۲۰۱۳
ضبطسال۲۰۱۳ دراستدیو MXM(استکهلم-سوئد) واستدیو conway (هالیوود-کالیفرنیا)
سبکپاور پاپ-الکترونیک
زمان۳:۵۳
ناشرکپیتال رکوردز
تهیه‌کنندهدکتر لوک، Cirkut (record producer)
گاه‌نگاری تک‌آهنگ‌های کیتی پری
کسی که عاشقشی
(۲۰۱۳)
بدون شرط
(۲۰۱۳)
اسب تیره (آهنگ کیتی پری)
(۲۰۱۳)

«بی‌قیدوشرط» (به انگلیسی: Unconditionally) تک‌آهنگی از کیتی پری است که در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد. این تک‌آهنگ در آلبوم منشور (آلبوم کیتی پری) قرار داشت.

این تک‌آهنگ در چارت‌های در رتبه اول و در چارت‌های ایتالیا، جزو ده ترانه اول قرار گرفت.

اجراهای زنده[ویرایش]

اولین اجرا این آهنگ در iHeartRadio Theaterدر لاس وگاس بود. وی تا حالا این آهنگ را درx-factor استرالیا و انگلیس و ایتالیا و برنامه الن شو اجرا کرده و برای افتتاحیهAmerican Music Awards of 2013 هم این آهنگ را با استایل ژاپنی اجرا کرد.

موزیک ویدئو[ویرایش]

این موزیک ویدئو در نوامبر۲۰۱۳ در شهر لندن در انگلیس فیلم برداری و توسطAya Tanimuraکارگردانی شده است. پیش نمایش این موزیک ویدئو در۱۴نوامبر منتشر شد و در تاریخ ۱۹نوامبر۲۰۱۳ به طور رسمی در ام تی وی به نمایش در آمد و یک روز پس از آن بر روی اکانت VEVO یوتیوب کتی پری قرار گرفت و در ۲۶دسامبر۲۰۱۳ فیلمی از پشت صحنه این موزیک ویدئو هم بر اکانت VEVO کتی پری قرار گرفت.

خلاصه موزیک ویدئو[ویرایش]

این موزیک ویدئو به عشق بی قید و شرطی که میان دو نفر مانند مادر و نوزاد و دو دوست است اشاره می‌کند. در این موزیک ویدئو شامل صحنه‌هایی از رقاصها و کتی است. در صحنه اول کتی بر روی برف‌ها نشسته و شروع به خواندن می‌کند و در صحنه بعدی رقاص‌ها با رقص تانگو می‌رقصند و و کتی در میان آن‌ها می‌خوانند؛ و قسمت اصلی موزیک ویدئو جایی است که کتی تصادف می‌کند و در واقع با این کار عشق بی قید و شرط را ثابت می‌کند؛ و در صحنه آخر او بر روی ماشینی که با آن تصادف کرده در میان گل‌ها دراز کشیده همچنین این صحنه برای جلد آهنگ هم استفاده شده.

منابع[ویرایش]