بحث پیش‌نویس:محمد علی ارشام

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مخالفت با حذف[ویرایش]

این صفحه نباید حذف سریع گردد چون (سلام مخالف شدید حذف این مقاله با ارزشم ، کافیه نام ارشام ساواک را در گوگل سرچ بفرمایید و ببینید چه شخصیت معروفی بودند و هستند من در تلاش بهبود مقاله ام ، به من کمک کنید ، با تشکر) --Panbarlvod (بحث) ‏۱۰ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۲۲:۲۰ (UTC)

@Panbarlvod سلام. مقاله را به این صفحه منتقل کردم تا فرصت تکمیلش را داشته‌باشید. لطفاً منابع بیشتری به مقاله بیفزایید که معیارهای سرشناسی افراد را احراز کنند. هرگاه تا جای ممکن مقاله را بهبود داده‌بودید و به‌نظر خودتان کافی بود، با استفاده از دکمهٔ آبی‌رنگ بالای صفحه درخواست بررسی دهید. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۱۱ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۰۲:۰۷ (UTC)
@Panbarlvod کاربر گرامی. عرض کردم مقاله را به پیش‌نویس منتقل کردم که فرصت داشته‌باشید بهبودش دهید. بدون بهبود دادن مقاله لطفاً درخواست بررسی ندهید. در آن صورت مقاله را حذف خواهم کرد. چون با این منابع شایستگی برای ماندن در ویکی‌پدیا ندارد. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۱۱ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۱۵:۵۹ (UTC)

با تشکر از شما ببخشید زیاد وارد نیستم حق با شماست سعی میکنم عملکرد بهتری نشان بدم ، با سپاس Panbarlvod (بحث) ‏۱۱ ژوئن ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۵۵ (UTC)