بحث راهنما:فهرست

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

اشکال در راهنما[ویرایش]

صفحهٔ انواع مقالات ناقص قبلاً در مورد calorie meter بود و حالا در مورد هیچ.

Saeed.Veradi ‏۲۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۴:۴۷ (UTC)

؟[ویرایش]

Hermion بله؟ ۲۴ آوریل ۲۰۰۸، ‏۰۷:۳۴

نداریم فعلاً تا نگرانش باشیم! ;) روش فهرست‌بندی (خلاصه) در اینجا و اینجا موجود است. بحث عنوان را بگذاریم برای وقتی که کسی زحمت کشید و صفحه‌اش را درست کرد. Raamin ب ‏۲۴ آوریل ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۴۹ (UTC)

سوال[ویرایش]

بنظر میاد نمیشه از اصول صفحه نویسی صفحات انگلیسی برای صفحات فارسی استفاده کرد، درسته؟ اگه اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید. مثلا در مورد قالبهایی که در ابتدای خیلی از صفحات وجود دارد و اطلاعات مفید و مختصری را درباره موضوع در یک کادر ارائه میدهد این مشکل رو دارم که درست نمیدونم که کد یه جدول در مورد یه موضوع خاص (بعنوان مثال پروفایل یک فوتبالیست یا یک هنرپیشه) رو از کجای راهنما میشود پیدا کرد و اینکه کدهای متناظر این موضوع که در صفحات انگلیسی زبان استفاده میشوند برای فارسی کارایی ندارند!

ابراهیم امامی[ویرایش]

ابراهیم امامی گوهری، متولد 1365 هجری شمی، زاده ی کرمان Ebiemami (بحث) ‏۱۳ دسامبر ۲۰۱۱، ساعت ۲۰:۱۱ (UTC)

مجید بنی اسدی
مجید بنی اسدی (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۴۶ (UTC)

موسسه مطالعات آمریکا[ویرایش]

موسسه مطالعات آمریکا
File:Asipress.ir.jpg|thumb
نشانی http://www.Asipress.ir
نوع خبرگزاری
زبان(ها) فارسی ،انگلیسی، اسپانیولی
راه‌اندازی تابستان ۱۳۸۹
وضعیت فعال
مکان ابتدای خیابان شهید باهنر ، کوچه شیرازی ، پلاک ۳

Doctor sajjad (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۴۰ (UTC)

مقدمه[ویرایش]

موسسه مطالعات آمریکا (به انگلیسی: Asipress)موسسات پژوهشی، مخازني از منابع علمي و تحقيقاتي‌اند كه علاوه بر استفاده مراكز علمي و دانشگاهي ایران، نقشی راهبر در سیاستگذاری بهینه و بصیرت‌زایی در میان نخبگان اجرایی به‌منظور مواجهه هوشمندانه با تهدیدات و چالش‌ها ایفا می‌کنند. بر همين اساس موسسه مطالعات آمریکا که در تابستان ۱۳۸۹ تاسیس شد، پژوهش‌های خود را با رویکرد استراتژیک و شناخت محیط راهبردی ایالات متحده آمریکا در سه سطح داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و در حوزه‌ها و ابعاد امنیتی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ـ اجتماعی متمرکز نموده است.