بحث راهنما:فهرست

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

اشکال در راهنما[ویرایش]

صفحهٔ انواع مقالات ناقص قبلاً در مورد calorie meter بود و حالا در مورد هیچ.

Saeed.Veradi ‏۲۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۴:۴۷ (UTC)

؟[ویرایش]

Hermion بله؟ ۲۴ آوریل ۲۰۰۸، ‏۰۷:۳۴

نداریم فعلاً تا نگرانش باشیم! ;) روش فهرست‌بندی (خلاصه) در اینجا و اینجا موجود است. بحث عنوان را بگذاریم برای وقتی که کسی زحمت کشید و صفحه‌اش را درست کرد. Raamin ب ‏۲۴ آوریل ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۴۹ (UTC)

سوال[ویرایش]

بنظر میاد نمیشه از اصول صفحه نویسی صفحات انگلیسی برای صفحات فارسی استفاده کرد، درسته؟ اگه اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید. مثلا در مورد قالبهایی که در ابتدای خیلی از صفحات وجود دارد و اطلاعات مفید و مختصری را درباره موضوع در یک کادر ارائه میدهد این مشکل رو دارم که درست نمیدونم که کد یه جدول در مورد یه موضوع خاص (بعنوان مثال پروفایل یک فوتبالیست یا یک هنرپیشه) رو از کجای راهنما میشود پیدا کرد و اینکه کدهای متناظر این موضوع که در صفحات انگلیسی زبان استفاده میشوند برای فارسی کارایی ندارند!

سید علی مهاجر[ویرایش]

  1. شاعر و نویسنده

متولد ۱۳۸۰ خوزستان_بهبهان آثار چاپ شده: ماهِ چهار حرفی انتشارات: احتشام ویراستار: مصطفی مقدمی Ehsanrezavi (بحث) ‏۳ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۰:۴۵ (UTC)

کلید جهان هولوگرافیک چیست؟![ویرایش]

« چکادهای اندیشه و خرد اسلامی: حکیم فارابی و حکیم ابن سینا از مکتب مشاء، حکیم شهاب الدین سهروردی از مکتب اشراق و حکیم ملاصدرا شیرازی از مکتب متعالیه » هستند و چهارمین نظام فلسفی در جهان اسلام و ایران زمین با خلق دستگاه منحصر بفرد، با نگرش و‌جهان بینی نوین و با رائه مولفه هایی و ارتباط بی واسطه با آن را، « مکتب اصالت کلمه» ( عریانیسم) می باشد که بنیانگذار این عصر عریانیسم استاد آرش آذرپیک می یاشند، که در کتاب عظیم و گران سنگ« چشم های یلدا و کلمه_ کلید جهان هولوگرافیک» می خوانیم. Zabagh62 (بحث) ‏۹ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۸:۴۶ (UTC)

معرفی[ویرایش]

عماد کزازی دارانی معروف به عماد کزازی متولد ۱۳۸۰/۱۱/۱۴ در تهران عماد کزازی دارانی (بحث) ‏۱۲ آوریل ۲۰۲۰، ساعت ۱۹:۱۶ (UTC)

فعال سدم[ویرایش]

سلام. چجوری میشه فعال شد تو ویکی چه موضوع های خوبه برا شروع یه تازه کار بعد چه مزایای نصیب من میشه Ali 30162 (بحث) ‏۱۴ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۱:۴۲ (UTC)

حسن صفایی[ویرایش]

یکی از فعالان هنری و فرهنگی حوزه غرب افغانستان (هرات) میباشد Hassan Safaei (بحث) ‏۱۶ مهٔ ۲۰۲۰، ساعت ۱۴:۰۴ (UTC)