بحث درگاه:رویدادهای کنونی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو
Wikinews-logo.png
صفحه وقایع کنونی ویکی‌پدیا تنظیم بی‌طرفانه و غیرجانبدارانهٔ واقعیتهای درخور توجه و اثبات‌شدنی است.
Archive
بایگانی‌ها

بایگانی ۱

محتویات

سید رضا ( میلاد ) آل احمدی[ویرایش]

میلاد آل احمدی زاده 1365 در تهران دستیار کارگردان و برنامه ریز سینما شروع فعالیت از سال 1384 تحصیل کرده رشته فیلمسازی Milad30nema (بحث) ‏۴ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۸:۵۱ (UTC)

انتقال[ویرایش]

لطفاً یکی از دوستان بحث:مرداد ۱۳۸۶ را به این صفحه انتقال دهد تا اطلاعات و تاریخچه صفحه بحث از بین نرود. در ضمن قسمتی از اطلاعات این صفحه با انتقال وقایع کنونی به اسفند ۱۳۸۴/موقتی از بین رفته است که به احتمال زیاد مدیران بتوانند آنرا احیا کنند. از این به بعد هم دوستان ویکی‌پدیایی لطف کنند هنگام انتقال صفحه به ماه مورد نظر صفحه بحث درگاه را انتقال ندهند. مازیار پری‌زاده ۱۱:۰۲، ۲۶ اوت ۲۰۰۷ (UTC)

من منتقلش کردم به اینجا و بعد هم بایگانی کردم؛ و هرچه اندر تاریخچه بود احیا کردم و به بایگانی سپردم. به‌آفرید ۱۱:۱۵، ۲۶ اوت ۲۰۰۷ (UTC)

دوشنبه: ‎۵ شهریور ۱۳۸۶ (۲۷ اوت ۲۰۰۷)[ویرایش]

دو مورد «بازداشت او» و «عذرخواهی وزیر فرانسوی» واقعاً واقعه‌اند؟ سپهرنوش/بحث ۵ شهریور ۱۳۸۶ ۱۸:۰۷ (UTC)

بله. وقایعی بودند که جامعه جهانی و دنیای سیاست را تحت تأثیر قرار دادند و خبرگزاری‌های مختلف جهان به آن پرداختند. مازیار پری‌زاده ۱۱:۱۰، ۱ سپتامبر ۲۰۰۷ (UTC)

واقعه دستگیری ۲نفر و تأیید استعفای ۱نفر[ویرایش]

به صورت خلاصه: واقعه قابل ذکر نیستند.
درگاه:وقایع کنونی را با ویکی‌نیوز اشتباه نگیریم. سپهرنوش/بحث ۵ شهریور ۱۳۸۶ ۲۲:۳۷ (UTC)

تصاویر[ویرایش]

لطفاً تصاویر را بدون کادر (Thumb) و توضیح در صفحه قرار دهید با تشکر--فرزاد خلیفه ۱۳:۳۶، ۳۱ اوت ۲۰۰۷ (UTC)

الگوی منبع[ویرایش]

نظر دهید:
استفاده از الگوهایی این‌چنینی به جای لینک‌های معمولی که به منبع می‌دهیم. سپهرنوش/بحث ۹ شهریور ۱۳۸۶ ۲۱:۰۵ (UTC)

برکناری یا پایان مأموریت[ویرایش]

  • استفاده از واژه برکناری برای رحیم صفوی به دور حقیقت بوده و ناقض اصل بی‌طرفی می‌باشد. دوره خدمت ده ساله صفوی به عنوان فرمانده سپاه پایان یافت. وی برکنار نشد .واژه برکناری برای کسانی به کار می‌رود که بخاطر بی کفایتی از پست خود عزل می‌شوند. Ahmadahmadf ۱۹:۳۷، ۲ سپتامبر ۲۰۰۷ (UTC)

رویداد[ویرایش]

پیشنهاد می‌کنم در این صفحه در همه‌جا به‌جای «وقایع» از رویدادها استفاده کنیم. --ماني ‏۲۵ دسامبر ۲۰۰۷، ساعت ۰۹:۲۵ (UTC)

درست میگیدیا فاطمه الزهرا (بحث) ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۵۱ (UTC)

پیشنهاد خبری[ویرایش]

پیشنهاد می‌کنم این خبر را منعکس کنید:

از سال ۲۰۰۸ برخی از دانشگاه‌های هلند، بر طبق بخشنامه‌های وزارتخانه‌های کشوری، از پذیرش دانشجویان ایرانی به دلیل مسائل مربوط به فناوری هسته‌ای ممانعت بعمل می‌آورند.[۱][۲] --زرشک ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۰۰ (UTC)

خبر روز هست؟ Raamin ب ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۰۲ (UTC)
روزنامه NIS هلند گمانم امروز این خبر را درج کرده. --زرشک ‏۳ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۰۸ (UTC)

فیلتر شدن یاهو °۳۶۰[ویرایش]

لطفاً این خبر جدید را اضافه کنید:

کلیه امکانات یاهو °۳۶۰ توسط مخابرات جمهوری اسلامی ایران فیلتر شده است.

ویکی گزارش[ویرایش]

چند مدتی است که ویکی گزارش فارسی در ویکی رشد بنا نهاده شده است. لطفاً با مشارکت در آنجا به مستقل شدن آن کمک کنید.

روی+داد[ویرایش]

حالا که وقایع را به رویداد تغییر دادید، چرا از روی‌داد به جای رویداد استفاده نشد؟ واضح است که داد، بن فعل محسوب می‌شود و جدانویسی آن ارجح است. سقوط رؤیا | ɸ | Ɣ | ‏۲۸ اوت ۲۰۰۸، ساعت ۰۱:۰۸ (UTC)

زمان کنونی[ویرایش]

زمان کنونی چرا به وقت فرانکفورت است و نه برلین؟ Adler ‏۲۹ دسامبر ۲۰۰۸، ساعت ۲۲:۰۸ (UTC)

حالا مگر زمانشان فرق می‌کند؟ ;) از شوخی گذشته، به‌نظرتان حتماً باید برلین باشد؟ Raamin ب ‏۳۰ دسامبر ۲۰۰۸، ساعت ۰۳:۵۸ (UTC)
آره. چون مثلاً در مورد ایران نمیگن ساعت ۲ بعد از زهر به وقت سیرجان! میگن ساعت ۲ به وقت تهران. Adler ‏۲ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۲۱:۲۹ (UTC)
دیگر فرانکفورت را با سیرجان مقایسه نکنید! اصفهان یک چیزی. Raamin ب ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۱:۴۳ (UTC)
در نهایت برلین کردمش. Raamin ب ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۱:۴۴ (UTC)
اِ!! این ساعتها که غلطن. حداقل برلین الان نزدیک ۳:۰۰ هست نه ۴:۰۰! Adler ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۱:۵۲ (UTC)
ظاهراً همشون ساعت تابستونی هستن هنوز. Adler ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۱:۵۵ (UTC)
درست کردم. البته دقیق دقیق چک نکردم؛ شاید جایی اشتباهی وجود داشته باشد. Raamin ب ‏۵ ژانویهٔ ۲۰۰۹، ساعت ۰۲:۰۸ (UTC)

نرخ بیکاری[ویرایش]

برای نرخ بیکاری خبرگزاری فارس فاقد اعتبار کافی است. کامران ‏۱۶ سپتامبر ۲۰۰۹، ساعت ۱۳:۲۷ (UTC)

ویکی‌اخبار[ویرایش]

سلام، نظر دوستان در مورد ایجاد ویکی‌اخبار چیست؟ http://fa.wikinews.org با تشکر --Khajavi ‏۲۱ نوامبر ۲۰۰۹، ساعت ۱۶:۰۱ (UTC)

با سلام متأسفانه ساعت‌های که در صفحه رویدادهای کنونی قرار دارد اشتباه است البته امیدوارم من اشتباه کرده باشم ممنون می‌شوم که پاسخ من را بدهید Htajian ‏۲۵ ژانویهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۲۲:۱۶ (UTC)

منابع اخبار[ویرایش]

اخبار ایران چرا بیشتر توسط افراد خارج از کشور نوشته می‌شود؛ اگر اینطور نیست چرا اکثر منابع اخبار وابسطه به مخالفان حکومت ایران است. آیا این با سیاست بیطرفی تناقض ندارد. M h zosama ‏۱۵ فوریهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۲۳:۵۱ (UTC)

سعی من در ویرایش استفاده از همه منابع منصف، بی‌طرف و قابل اعتنای داخلی و خارجی بوده است. --فرزاد خلیفه ‏۱۶ فوریهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۱۹:۳۵ (UTC)

آقای فرزاد خلیفه قلی استفاده از منابعی همچون بی‌بی‌سی که یکی از مخالفان سرسخت جمهوری اسلامی است با سیاست بیطرفی ویکی تناقض محض داردعبدالله خاوری ‏۴ مارس ۲۰۱۰، ساعت ۱۵:۱۶ (UTC)

اتفاقاً BBC از رسانه‌هایی است که بیش از بسیاری از رسانه‌های داخل ایران با سیاست‌های بی‌طرفی ویکی‌پدیا مطابقت دارد؛ این که از بدیهیات است. Raamin ب ‏۴ مارس ۲۰۱۰، ساعت ۲۱:۳۶ (UTC)
البته نظر عبدالله خاوری در مورد بی‌بی‌سی به عنوان فردی که خود را طرفدار حزب‌الله می‌داند غیرعادی و بعید نیست، تشکر از کاربر:Raamin. --فرزاد خلیفه ‏۵ مارس ۲۰۱۰، ساعت ۰۹:۳۴ (UTC)

به بی‌بی‌سی گفته میشودبا طرف در صورتی که تمام گفته‌های این پایگاه با هدف است و اینکه چرا رویدادهای کنونی مملو و پر از مطالب با قصدو قرض و ضد ویکی‌پدیا می‌باشد؟!!! .. نیاز به بازبینی مطالب رویدادهای کنونی و منابع مرجع.. Sahim ‏۲۹ آوریل ۲۰۱۰، ساعت ۲۱:۱۳ (UTC)

بهتره از خبر گزاری فارس استفاده کرد یا بی‌بی‌سی !!؟ نگاه کنید اگه بی‌بی‌سی توی خبرها به شیوه غربی از عقاید سکولار خودش جا بده در عوض خبرگزاری فارس تمام خبرها رو تحریف و وارونه جلوه میده در عین حال بی‌بی‌سی محبوبیت جهانی داره و کمتر از خیلی از خبر گزاری‌های داخلی تمام دولتی و یک جانبست!!! کاربر:pejmankosha ‏۲۵ سپتامر ۲۰۱۰، ساعت ۰۰:۰۰ (UTC) سلام اگر تمامی اخبار بی‌بی‌سی غیر جانبدارانه است پس چرا ۹۹٪ اخبار ایران بر علیه نظام اسلامی و مردمی ایران است م ص

اصلاح جزئی در خبر بی‌بی‌سی[ویرایش]

درود. محض اطلاع و اصلاح خبر بی‌بی‌سی عرض می‌کنم که: محمدرضا نسب عبداللهی اهل رفسنجان است و نه شیراز! به این لینک توجه فرمایید:[۳] سپاس--Deybirth ‏۱۶ مهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۱۲:۱۲ (UTC) اهالی آذربایجان تمامی آریایی وفارس هستندوبعدازحمله عربهاواستفاده ازغلامان ترک درلشکر ترک زبان شده‌اند. ترک زبان شدن آنها دلیل اینکه انهاراترک بدانید نیست

سفیر سویس[ویرایش]

روستای کلانه زمانه یا کلاته زمان؟ -- محمددین سنچولی ب ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۰۶:۳۸ (UTC)

چرا از بعضی خبرها که عیناً نقل شده‌اند جلوگیری می‌شود[ویرایش]

چرا از بعضی خبرها که عیناً نقل شده‌اند جلوگیری می‌شود، مثلاً اگر منبع بی‌بی‌سی یاشد مورد تأیید است ولی خبرگزاری داخلی باشد نه! هادیمان به زودی وقایع کنونی رو به دست خواهد گرفت.— پیام امضانشدهٔ قبلی را ۸۵٫۱۸۵٫۷۱٫۱ (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.

اگر منظور این ویرایش است باید به عرضتان برسانم اینجا فقط خبرهای مهم را قرار می‌دهند نه هر خبری که در خبرگزاری‌ها منعکس می‌شود. در ضمن اینکه خبری بدون هیچ تغییری و با همان لحن فارس نیوز در اینجا بیاید نقض بی‌طرفی است. --Phobia ☻☺ ‏۷ سپتامبر ۲۰۱۰، ساعت ۰۰:۵۴ (UTC)

برچسب بالا کاملأ غیرقابل قبول است[ویرایش]

چرا اکثر منابعی که استفاده می‌کنید همیشه یکسان است در نظر داشته باشید اینجا ویکی‌پدیا است و قانونی دارد به نام بی‌طرفانه نویسی. گرچه منابع شما از لحاظ اعتبار بزرگترند و بهتر نیست مثل دربارهٔ قضیهٔ ۲۵ بهمن از منابعی که رژیم ایران قبول دارد هم استفاده کنید؟
بدین شکل که شما اخبار را می‌نویسید به هیچ وجه قوانین رعایت نمی‌شوند. گرچه منابع معتبر تری استفاده شده‌اند ولی قانون دیگری زیر پا گذاشته شده‌است. درست است که منابع ایرانی اعتبار چندانی ندارند یا بعضی اوقات اخبار غلطی منتشر می‌کنند ولی می‌توانند در اینجا به عنوان یک منبع خبری بیشتر از این استفاده شوند. --محکپیکار ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۱۲:۵۲ (UTC)

اگر قراره بی‌طرف باشیم باید و باید هم اخبار آمریکا و هم اخبار منابع ایرانی را منتشر کنیم.

این معنای بی‌طرفی است…

Books1 (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۴۳ (UTC)

عاشق پز عالی و جیب خالیتان گشته‌ام!!!![ویرایش]

ویکی‌خبر اسم خیلی دهن پرکنی است که رسماً آن را نابود کرده‌اید. اینجا ویکی‌خبر است یا بی‌بی‌سی فارسی؟ اگر از اخبار رسانه‌های داخل ایران هراس داشته باشید از بی رونقی ویکی‌خبر استقبال کرده‌اید. اجازه بدهید مراجعین فهیم خودشان راست و دروغ را تشخیص بدهند. شما بهتر است خبرهای مهمی را که وجود دارند نقل کنید با ذکر عنوان راوی خبر. 78.38.243.136 ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۱، ساعت ۰۳:۱۴ (UTC)

اگر قراره بی‌طرف باشیم باید و باید هم اخبار آمریکا و هم اخبار منابع ایرانی را منتشر کنیم. این معنای بی‌طرفی است… Books1 (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۲۰:۴۰ (UTC)

درخواست ویرایش در ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۲[ویرایش]

5.52.66.55 ‏۱۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۲۹ (UTC)

Х (نوع ویرایش مشخص نشده بود/درخواست بدون متن)-- دالبا (گفتگو) ۲۳ تیر ۱۳۹۱/ ‏۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۰۸:۰۹ (UTC)

ترتیب اخبار یکرروزه[ویرایش]

لطفاً، اخبار لاحق در یکروز همواره پایین خبر قبل همانروز قید شود. بعلت حفظ ترتیب زمانی کلی و همچنین در بایگانی ماهانه برای نمونه: اوت ۲۰۱۲ ترتیب از روز اول تا آخر ماه. -- Hamedvahid (بحث) ‏۳۱ اوت ۲۰۱۲، ساعت ۰۶:۲۹ (UTC)

خجالت دارد خجالت بکشید[ویرایش]

اولا من وکیپدیای فارسی را مطالعه کرده‌ام بسیار جانبدارانه و بنفع عده‌ای سانسورچی بود { اگر ویرایش نشود ثابت خواهم کرد } و تعجب‌برانگیز تر این بود که برخی از شما کاربران در صفحه‌های بحث جانبداری را به نهادهای بین‌المللی مانند خبر گزاری بی‌بی‌سی نسبت دادید باید بدانید هرگونه توهینی غیر قانونیست و اصولاً باید حذف شود. ثانیاً ویکیپدیای فارسی دارای غلطهای املایی و غیر املایی بسیاریست که علاوه بر جلوگیری از ایجاد این هزلیات تصمیم دارم من بجای شما آنها را اصلاح کنم همان‌طور که پیش از این هم کم اصلاح نکرده‌ام. سوما چرا صفحه ۲۰۱۳ را هنوز ایجاد نکرده‌اید؟ چهارم چرا رویدادهای شمسی جایشان خالی است؟ پنجما چرا هرچه من می‌نویسم ویرایش می‌شود و هرچه ویرایش می‌کنم پاک می‌شود؟ واقعاً که خجالت دارد … حیف { ویکیپدیای فارسی } نیست؟ احترامات. چشم سه (بحث) ‏۱۶ ژانویهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۵۰ (UTC)

رویدادهای ۲۰۱۳ را ایجاد کنید[ویرایش]

سلام ویکی و کاربران خسته نباشید لطفاً سریعتر صفحه ۲۰۱۳ و ماه‌های ژانویه و فوریه را ایجاد کنید. در ضمن اگر توانستید از سال ۹۲ رویدادهای خورشیدی را نیز ذکر کنید. -- چشم سه (بحث) ‏۱۲ فوریهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۴۰ (UTC)

چرا ویرایش نمی‌شود؟[ویرایش]

خیلی وقت است کسی این صفحه رو ویرایش نکرده؛ نه چیزی بهش اضافه شده نه کم. چرا؟ Poorya0014 (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۳۲ (UTC)

@Poorya0014: خودتان با منابع معتبر ویرایش کنید. --Taranet (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC)

پیش نویس[ویرایش]

لطفاً لینک مشخص و واضحی به پیش نویس در خبرها در این صفحه قرار بدهید--1234 (بحث) ‏۱۱ فوریهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)

خلاصه سازی تیتر خبرها[ویرایش]

خبرها را خلاصه بنویسید لطفاً این قرار نیست مقاله باشد، قرار است تیتری باشد که شما در خبرگزاری یا روزنامه‌ها می‌بینید. یک پاراگراف را آنجا قرار ندهید حداکثر یک خط باشد. --1234 (بحث) ‏۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۶، ساعت ۱۷:۱۱ (UTC)

وضعیت هوای سیستان[ویرایش]

به گزارش ایرنا در روز یکشنبه ۳۰ آبان در شبانه روز گذشته با وقوع توفانی با سرعت ۷۵ کیلومتر بر ساعت، غلظت ذرات معلق در هوای منطقه سیستان به حدود ۱۱ برابر حد مجاز رسیده است. بنا به این گزارش این توفان و گرد و غبار تا روزسه‌شنبه ادامه خواهد داشت. Fahim Samavy (بحث) ‏۲۲ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC)

آلودگی بیش از حد هوای تهران[ویرایش]

سازمان فضایی ملی آمریکا ـ ناسا ـ روز شنبه ۲۹ آبان با انتشار تصویری از آلودگی هوای تهران اعلام کرد که این آلودگی سنگین رکوردها را شکسته و باعث مرگ صدها نفر و تعطیلی مدارس شده‌است. براساس تصویر هوایی گرفته شده توسط ماهواره «مدیس» متعلق به ناسا پهنه‌ای از دود غلیظ و خاکستری مانند کفن بر سراسر تهران کشیده شده است. در حال حاضر حدود دو هفته است که هوای تهران در وضعیت قرمز است و برای گروه‌های سنی حساس مرگبار است. Fahim Samavy— پیام امضانشدهٔ قبلی را Fahim Samavy (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.

@Fahim Samavy: سلام دوست من. برای افزودن خبر، لطفاً به صفحهٔ الگو:از میان خبرها/پیش‌نویس بروید و پیش از افزودن خبر صفحات بحث الگو و ویکی‌پدیا:در خبرها/راهنمای مدیریت را مطالعه بفرمایید. همچنین می‌توانید در ویکی‌خبر هم فعالیت داشته باشید. اگر سئوالی داشتید در صفحهٔ بحث من مطرح کنید. / مهرافزون!--مانی بختیار (بحث) ‏۲۴ نوامبر ۲۰۱۶، ساعت ۱۴:۰۲ (UTC)

behnamcheraghioriginal Behnamcheraghioriginal (بحث) ‏۳ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۲۱ (UTC) Behnamcheraghioriginal (بحث) ‏۳ مهٔ ۲۰۱۷، ساعت ۱۷:۲۱ (UTC)بهنام چراغی[ویرایش]

behnamcheraghi

Tehran called Born April 18, 1988

Education: Computer Coaching

The artistic director and producer of the program and artistic director

Partner Program: Tajmh

Play: 1 TV network Iran

امروز[ویرایش]

رویدادهای امروز را که ویرایش می‌کنی چرا در صفحه ظاهر نمی‌شود؟!--1234 (بحث) ‏۵ ژوئن ۲۰۱۷، ساعت ۰۳:۵۲ (UTC)

افزودن خبر حمله به روستای میرزاولنگ[ویرایش]

سلام آیا امکانش هست مقالهحمله به روستای میرزاولنگ را در بخش در میان خبرها قرار دهید؟ با تشکر -- ༺ ܦܥܧܒ ༻ⵗⵗبحث ۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ساعت ‏۱۳:۱۹ (UTC) ‏۹ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۱۹ (UTC)

درود. ✓ -- Hamedvahid (بحث) ‏۹ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۱۳:۴۰ (UTC)

سلام تصحیح خبر اول و دوم[ویرایش]

سلام، آمار مجروحین حادثه اسپانیا به روز شده‌است که لازم است به صفحه اول منتقل شود. خبر دوم هم جمله‌بندی اش تصحیح شده‌است؛ که لازم است جمله تصحیح شده جایگزین شود. کوروش تهرانی (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۷، ساعت ۱۰:۴۳ (UTC)

درگیری عراق و کردها[ویرایش]

در صورت موافقت، درگیری عراق با کردها ۲۰۱۷ به رویدادهای کنونی اضافه شود.پەڕاو (بحث) ‏۶ نوامبر ۲۰۱۷، ساعت ۲۰:۲۴ (UTC)

گلدن گلوب[ویرایش]

آیا هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب ارزش اضافه شدن به درگاه:رویدادهای کنونی رو داره؟ هومن (بحث) ‏۸ ژانویهٔ ۲۰۱۸، ساعت ۰۸:۱۲ (UTC)

به روز رسانی بسیار کند[ویرایش]

از مدیران محترمی که زحمت تایید مقاله رویداد های کنونی را می کشند درخواست می کنم کمی در این موضوع سریع عمل کنند و یا اگر برایشان مقدور نمی باشد این کار را به افرادی با مشغله کمتر بسپارند بروز رسانی هایی که به بخش رویداد های کنونی افزوده می شوند گاها تا سه چهار روز بعد هم تایید نمی شوند و با این اوضاع بهتر است به جای رویداد های کنونی بگوییم رویداد های گذشته. Mohamadrsk (بحث) ‏۲۷ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۹:۰۰ (UTC)

رضاعبدی[ویرایش]

زندگی‌نامه[ویرایش]

عبدی متولد 1374 شهرستان تبریز دارای لیسانس مهندسی صنایع از قاریان و حافظان شهر تبریز است. Rezaabdi1995 (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۱۸:۱۲ (UTC)

بمب گذاری انتحاری در کابل[ویرایش]

مقاله بمب گذاری انتحاری در کابل که چندروز پیش رخ داده، با پوشش خبری گستری ای از جمله رویترز، گاردین و ایندیپندنت مواجه شده و تعداد 90 نفر از کشته ها زن و کودک بودند. با توجه به اینکه در ویکی انگلیسی در صفحه اصلی است، امکان دارد در بخش در میان اخبار قرار بدهید. تشکر Saff V. (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۲۲ (UTC)

@Saff V.: لطفاً در الگو:از میان خبرها/پیش‌نویس بنویسید. Hanooz ‏۱۳ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۲۴ (UTC)
انجام شد. Saff V. (بحث) ‏۱۳ اوت ۲۰۱۹، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)