بحث الگو:Infobox protein

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پارامتر Chromosome[ویرایش]

درود جناب Jeeputer. اگر در پارامتر کروموزوم عدد فارسی استفاده کنیم پیوند مربوط به پارامتر LocusSupplementaryData با عدد فارسی کامل می‌شود و از کار می‌افتد و اگر از عدد انگلیسی بهره ببریم پیوند مربوط به کروموزوم که به این شکل است: [[کروموزوم {{{Chromosome}}} (انسان)]] به این دلیل که مقالات با عدد فارسی ساخته شدند از کار می‌افتد. به غیر از این که تغییر مسیرهایی با عدد انگلیسی بسازیم الگو را می‌توان جوری ویرایش کرد که این اتفاقات نیفتد؟ سپاس و پوزش. گلبول‌سیاهگفتگو ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۳۷ (UTC)

@گلبول سیاه: سلام. در حال بررسی... {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
@گلبول سیاه: انجام شد و در خلاصه ویرایش پینگتان کردم. اگر سؤالی دربارهٔ نحوهٔ انجامش داشتید، بپرسید. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۴۵ (UTC)
@Jeeputer سپاس از شما. R برای چی استفاده می‌شود؟ گلبول‌سیاهگفتگو ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۶:۵۷ (UTC)
@گلبول سیاه: من ابتدا فکر می‌کردم مخفف Reverse است. که عمل را برعکس می‌کند. اما در اصل مخفف Raw است که عدد را برای توابع تجزیه‌گری مانند ‎#expr‎ قابل خواندن می‌کند (حتی اگر اعداد انگلیسی باشند هم آن‌ها را به اعداد خام تبدیل می‌کند). البته در اینجا برای تبدیل فارسی به انگلیسی استفاده شده. اما کاربردش این نیست. در هر صورت اگر جایی ممکن بود ورودی عدد فارسی باشد، اما باید به انگلیسی تبدیل می‌شد، از R استفاده کنید. {{کاربر|جـیپیوتر}}بحث ‏۳ مهٔ ۲۰۲۱، ساعت ۱۷:۰۱ (UTC)