بحث الگو:پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

جمعیت خرم آباد[ویرایش]

دوستان من نمی دانم طبق چه آماری جمعیت خرم آباد را ۳۲۸٬۵۴۴ هزار نفر اعلام کرده اند! در صورتی که جمعیت این شهر طبق آخرین سرشماری که در مقاله خرم آباد هم موجود است ۵۲۱٫۹۶۸ نفر است که بنده آن را در اولین فرصت ویرایش می کنم و فکر می کنم که مشکلی هم نباید باشد. Meysam.ebrahimi ‏۱۵ اکتبر ۲۰۰۹، ساعت ۱۱:۵۷ (UTC)

چرا باید عکس یک جای خاص بیاید؟ بهتر است نقشه ایران باشد. نمی شود کاری کرد که نهفته هم بتواند بشود؟ --sicaspi ‏۱۷ اکتبر ۲۰۰۹، ساعت ۱۲:۳۴ (UTC)

ویرایش دل بخواه[ویرایش]

درود

من 3 باره که این الگو رو ویرایش می کنم ... جمعیت خرم آباد رو بر اساس سرشماری 85 اشباه زدید M.Ebrahimi ‏۱۷ فوریهٔ ۲۰۱۰، ساعت ۱۳:۴۸ (UTC)

اشتباه در به‌روزرسانی آمار[ویرایش]

با درود. آمار جمعیتی این الگو بر اساس یک فایل PDF که به‌تازگی در وب‌گاه مرکز آمار ایران قرار گرفته به‌روز شده؛ ولی این فایل، آمار جمعیت شهری و روستایی شهرستان‌های ایران را بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰ ارائه داده‌است. باید توجه کرد که همهٔ جمعیت شهری یک شهرستان، در مرکز شهرستان ساکن نیستند و معمولاً هر شهرستان دارای چندین شهر مختلف است. متأسفانه هنوز آمار جمعیت شهرهای مختلف بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰ در وب‌گاه مرکز آمار ایران ارائه نشده. پس تا زمان ارائه این آمار، من الگو را به وضعیت قبل (آمار سال ۱۳۸۵) واگردانی می‌کنم. --مصطفی/بحث ‏۲۸ اوت ۲۰۱۲، ساعت ۰۶:۰۰ (UTC)