بحث الگو:محله‌های تبریز

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

به نظرم بهتر است این الگو به الگو:محله‌های قدیمی تبریز منتقل شده و تنها نام محله‌های قدیمی در آن آورده شود. تبریز محله زیاد دارد! -- میثمψ ‏ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۰:۳۳ (UTC)

شهرک[ویرایش]

شهرک باید هیئت امنا داشته و توسط آن اداره شود. برخی از اسامی آورده شده (مانند راه‌آهن، نیروی هوایی) مجتمع مسکونی هستند نه شهرک... -- میثمψ ‏ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۰:۳۵ (UTC)

روز خوش.

من دارم نام‌ها را از روی «نقشهٔ کامل تبریز بزرگ» مؤسسه گیتاشناسی، که تازه چاپ شده وارد می‌کنم. در آن نقشه جلوی آن دو نام نوشته شهرک. راه‌آهن را از روی نقشه می‌شود دید که یک سری مجمتع مسکونی هستند ولی نیروی هوایی آن‌طور که پیداست چندین مجمتع بزرگ است و مثل این‌که حالت شهرک دارد.

حرف شما درست است و به خصوص قیافه مجتمع‌های راه‌آهن به شهرک نمی‌خورد ولی به هر حال فکر می‌کنم ناچاریم فعلاً به همان نام‌هایی که رسماً‌ روی نقشه‌ها آمده اتکا کنیم. دوستار.--ماني ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۰:۵۰ (UTC)
هردوی اینها خانه‌های سازمانی هستند. (: -- میثمψ ‏ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۱:۰۷ (UTC)
البته در تهران هم داریم که یک گروه مجمتع سازمانی با هم نام شهرک می‌گیرند. در نقشه تبریز هم می‌شود دید که شهرک الهیه و کوی لاله هم حالت مجتمع‌های سازمانی دارند. اگر مطمئنید که صد در صد هیچکس به آن دو محلی که گفتید شهرک نمی‌گوید و این نقشه اشتباه نوشته بگویید تا عوضش کنیم.--ماني ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۱:۱۵ (UTC)
من تابحال ندیده‌ام کسی به الهیه، راه‌آهن، زعفرانیه و نیروی هوایی شهرک بگوید. البته اجازه بدهید برای اطمینان پرس و جویی کنم.
کوی لاله هم یک مجتمع مسکونی (عمدتاً متعلق به کارکنان تراکتورسازی) است. -- میثمψ ‏ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۳:۵۶ (UTC)

Sahandiran (بحث) ‏۲۲ اوت ۲۰۱۸، ساعت ۲۲:۲۳ (UTC)

تفاوت محله و کوی[ویرایش]

چه تفاوتی بین محله‌ها و کوی‌ها در الگو هست؟ فکر کنم دغام این دو بخش بهتر باشد. -- مهدی ۱۳ فروردین ۱۳۹۰ برابر با ‏۲ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۶:۰۹ (UTC)

این الگو اشکالات فراوانی دارد. شمار محله‌های تبریز بسیار زیاد است؛ ولی چون یک مرجع اطلاعاتی و آماری معتبری در این زمینه وجود ندارد، این الگو بسیار ناقص است. --علمجو (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۰۶:۱۳ (UTC)

خطا در لینک دهی به صفحات[ویرایش]

موارد زیر اشتباه لینک دهی شده اند:


Arjanizary (بحث) ‏۲ سپتامبر ۲۰۱۲، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC)

اصلاح شد. سپاس از دقت نظر شما. --علمجو (بحث) ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۱ (UTC)

پیچ ارمنی[ویرایش]

سلام جناب علمجو،
بنظر شما آیا کلمه پیچ ارمنی رسا و گویا است؟ معنی علت نامگذاری این محله را می‌رساند؟
با احترام.Jacopo188 (بحث) ‏۲۲ اکتبر ۲۰۱۲، ساعت ۱۴:۴۱ (UTC)

سلام بر شما. رجوع شود به بحث:ارمنی دونن. --علمجو (بحث) ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۰ (UTC)