بحث الگو:رسانه‌های توقیف‌شده پس از انقلاب

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

این الگو اندازه خیلی بزرگی خواهد داشت و مناسب نیست. هیچ دلیلی ندارد که شرق این‌‌جا باشد و فلان روزنامه کم‌تر شناخته‌شده این‌جا نباشد. در ضمن شمار رسانه‌های توقیف شده را حساب کرده‌اید؟ فقط در دهه هشتاد شمار آن از صد بالاتر است. غیر از آن، کتاب هم رسانه محسوب می‌شود، و اگر بخواهیم کتاب‌ها را هم اضافه کنیم سر به هزاران می زند. خلاصه این که الگویی پردردسر است، اگر موافقید تا حذف شود و گرنه پیشنهاد حذف بدهیم.Aparhizi ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۸:۰۸ (UTC)

نظر شما درست است ، اما به یک موضوع دف نکردید ، آنهم اینکه این "الگو" است. و تنها نشریاتی در آن قرار می گیرند که مقاله داشته باشند. حال دوباره که به ویکی نگاه کنید می بینید که رسانه های انگشت شماری هستند که توقیف شده و مقاهل در ویکی دارند. فقط شرق بود و همی میهن را من چند روز قبل ایجاد کردم. بسیاری از رسانه های مهم همچون روزنامه جامعه یا سایت بازتاب هنوز هم مقاله ای ندارند و بعید هم می دانم کسی همت چنین کاری داشته باشد. صفحه ایلنا هم فقط یک جمله است و در واقع مقاله نیست! در مورد کتاب ، فیلم و... هم به هم چنین. شما کتابی را سراق دارید که توقیف شده و در ویکی مقاهل داشته باشد؟ ابدا و حتی فیلم ها هم چنین اند. پس نباید چندان نگران بود ! متاسفانه هیچگاه این الگو بزرگ نخواهد شد ،اگر هم روزی مقالات بیشتری در باره رسانه های توقیف شده نوشته شد و این الگو بسیار بزرگ شد ، چشم حذفش می کنیم ، گرچه یقین دارم چنان روزی را نخواهیم دید! نرسی ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۲۰ (UTC)
خیر، نیازی نیست مقاله موجود باشد تا در الگو بیاید. از قضا الگو مزیتی که بر رده دارد آن است که در آن مقالاتی که هم‌رده اما نانوشته هستند مشخص می‌شود و اگر کسی علاقمند باشد می‌توان آن را بنویسد. غیر از آن، شما امروز ویکی را نبینید، وقتی رشد کند آن‌وقت شمار آن‌ها زیاد می‌شود. کتاب‌های ممنوعه هم فهرستی دارد که می‌توانید آن را بیابید. اغلب کتاب‌های صادق هدایت، صادق چوبک، و خیلی‌های دیگر می‌توانند در این الگو بیایند. این و این را ببینید.Aparhizi ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۳۸ (UTC)
جهت تأیید فرمایش‌های خودم:الگو:کابینه هیتلر، قرمزی آن از آبی فزون است!Aparhizi ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۱۹:۵۶ (UTC)


چقدر این آلمانها تنبل اند!

به هر طریق من قرمز ها را نیافزوده ام که الگو گسترده شود ،اگر گسترده شد تا حدی که مشکل ایجادکرد ، سپس به سادگی می توان حذفش کردنرسی ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۲۰:۰۰ (UTC)

با توجه به این که هیچ یک قانع نشدیم من با اجازه سر فرصت پیشنهاد حذف می‌دهم، ببینیم نظر دوستان چیست.Aparhizi ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۲۰:۲۵ (UTC)


من البته اصراری ندارم ، اگر صلاح بر حذف است حذف کنید. نرسی ‏۲۰ مهٔ ۲۰۰۸، ساعت ۲۰:۳۰ (UTC)
به نظرم نیازمند یک تحقیق مفصل هستیم ،ابتدا باید صرفا به روزنامه‌ها پرداخت (الگو:روزنامه‌های توقیف شده پس از انقلاب) و مثل الگو:اسکار فیلم ۱۹۸۱-۲۰۰۰ روزنامه‌ها را دسته بندی زمانی کنیم--فرزاد خلیفه ‏۱۲ سپتامبر ۲۰۰۸، ساعت ۰۷:۳۶ (UTC)