بحث الگو:بهبود منبع

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

سلام. لطفا این میان‌ویکی‌ها را به الگوی بهبود منبع بیفزایید:
[[ar:قالب:مصادر أكثر]] [[ca:plantilla:Falten referències]] [[cy:Nodyn:GwellaCyfeiriadau]] [[es:Plantilla:Refimprove]] [[ja:Template:未検証]] [[mk:Шаблон:Малку извори]] [[ro:Format:Refimprove]] [[ru:Шаблон:Refimprove]] [[sv:Mall:Källor behövs]] [[uk:Шаблон:Refimprove]] [[vi:Bản mẫu:Chú thích trong bài]] [[zh:Template:Refimprove]]
دوستدار--Ομιλία Sahim ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۱۰:۵۴ (UTC)

برای الگو صفحهٔ توضیحات ساختم که میان‌ویکی‌ها را بتوان راحت به روز کرد ▬ حجت/بحث ‏۲۵ آوریل ۲۰۱۱، ساعت ۱۳:۲۸ (UTC)

درخواستِ اصلاح[ویرایش]

با درود، لطفاً «ارایهٔ» را در الگو به «ارائهٔ» (با همزه) اصلاح فرمایید. با سپاس، Hamid Hassani (بحث) ‏۱۹ دسامبر ۲۰۱۶، ساعت ۲۰:۳۲ (UTC)

درخواست ویرایش، ۲۶ آوریل ۲۰۱۹[ویرایش]

بخش درج شده | date = {{{date|}}} در این الگو را به شکل زیر تغییر دهید.

{{{date|{{{تاریخ|}}}}}}

در این صورت در مقاله‌هایی که این برچسب به شکل صحیح و فارسی زبان {{بهبود منبع|تاریخ=آوریل ۲۰۱۹}} است، به روش صحیح عمل میکنند. در حالت کنونی تاریخ به زبان انگلیسی باید در داخل برچسب درج شود تا رده مربوطه بنابر تاریخ درج شده در [[رده:مقاله‌های نیازمند ارجاع‌های اضافی]] ایجاد شود. برای مثال:


در برچسب نخست بالا تاریخ نشان داده نشده ولی در برچسب پایین تاریخ آمده است. تاریخ در برچسب بالا به فارسی درج شده و به انگلیسی در برچسب پایین. درخواست من این است که اجزاء برچسب‌های ویکی‌پدیای فارسی، فارسی‌سازی شوند.

خودتان بیایید و امتحان کنید و برچسب‌های {{بهبود منبع|تاریخ=آوریل ۲۰۱۹}} را در یک مقاله درج کنید و در حالت پیش‌نمایش ببینید (لازم نیست صفحه مقاله را ذخیره کنید)، خواهید دید که در بخش رده‌ها رده مربوطه نمایش داده نمیشود و بنابراین صفحه مقاله شامل فهرست این رده نمیشود. حال این برچسب {{بهبود منبع|date=آوریل ۲۰۱۹}} را قرار دهید و صفحه را در حالت پیش‌نمایش ببینید، خواهید دید که رده مربوطه نمایش داده شده و اگر صفحه مقاله ذخیره شود مقاله در این رده رده:مقاله‌های نیازمند ارجاع‌های اضافی از آوریل ۲۰۱۹ قرار میگیرد (با توجه به ماه و سال درج شده).

همین عمل در الگو:بدون منبع انجام شده‌است. درخواست و پیشنهاد میدهم در دیگر الگوهای مرتبط با برچسب‌ها تاریخ این گونه به فارسی قرار بگیرد. مانند این برچسب الگو:منبع زنده –– NameGame (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۹، ساعت ۱۸:۴۵ (UTC)

@NameGame ✓ احتمالا به زودی تعدادی رده‌ی قرمز در رده‌های مورد نیاز ظاهر خواهند شد. با تشکر. Mensis Mirabilis (بحث) ‏۲۶ آوریل ۲۰۱۹، ساعت ۱۸:۵۶ (UTC)