بحث الگو:الگو:تاریخ طبرستان و دیلمان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
 
این الگو عضو ویکی‌پروژه‌های زیر است

رنگبندی[ویرایش]

@Farzaaaad2000: سلام جناب. این تغییر رنگ‌ها که اعمال کردید آیا فقط بحث سلیقه‌ای است؟! اگر چنین است که بنده کمی اختلاف سلیقه با شما دارم. رنگ طلایی پیشین را بنده به خاطر تناسب با تصویر جام کلاردشت انتخاب کرده‌بودم و سبز انتخابی بنده با آن طلایی کنتراستی می‌ساخت که زیبایی‌اش به نظرم خیلی بیشتر از این ترکیب بی‌انرژی کنونی است. الآن تصویر خیلی پررنگ‌تر و انرژی‌دارتر از رنگ‌های الگوست و در آن سنگینی می‌کند. در چنین مواردی که سلایق یکی نیست، چارهٔ کارمان چیست؟ محک ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۱۹:۰۴ (UTC)

سلام وقتتون بخیر، به نظرم اولویت نه زیبایی است نه تناسب رنگی اولویت سهولت در خواندن و یکپارچگی کلی در ویکی است که از این جهت همون رنگهای پیش فرض در الگوهای این چنینی بهتر است و گرنه از فردا هر الگو به رنگی درمیاد و ویکی تبدیل میشه به لگو متأسفانهفرزاد خلیفه (بحث) ‏۱۵ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۰۵:۲۶ (UTC)
موافق نیستم. رده:الگو: «بخشی از مجموعه مباحث درباره» را ببینید. الگوهای ناوبری دو شکل دارند. بعضی درون مقالات هستند و بعضی انتهای مقالات. آن یکپارچگی که فرمودید بیشتر در باب گروه دوم است. (گرچه روی همان هم اختلاف نظر وجود دارد) برای الگوهایی که درون مقالات قرار دارند، زیبایی هم مطرح است.
در ثانی شما اصلا رنگبندی که از ۲۰۱۱ تا حالا بوده را به رنگبندی پیش فرض ویکی و بدون رنگ تغییر ندادید که چنین می‌فرمایید!!! شما رنگی مطابق با سلیقه خود را جایگزین کردید و این ربطی به حرفتان دربارهٔ یکپارچگی ندارد!؟ اگر رنگ پیش فرض را می‌آوردید، خیلی بحثی نبود!
اگر مسئله دیگر یعنی «سهولت در خواندن» مطرح است که اصلاً بحث فرق دارد و می‌توانیم به نظر ثالث، نظرخواهی یا توافق بر رنگبندی ثالث و بحث بر آن و… تن در دهیم. هر کدام که شما راحتترید، برای من فرقی ندارد. محک ‏۱۵ آوریل ۲۰۱۷، ساعت ۱۲:۳۶ (UTC)