الگو:Di-no source no license-notice

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

مشکل منبع و مجوز حق تکثیر پرونده:{{{1}}}[ویرایش]

File Copyright problem

سپاس بابت بارگذاری [[:پرونده:{{{1}}}]]. با این حال اطلاعات مربوط به منبع و وضعیت حق تکثیر آن ناقص‌اند. ویکی‌پدیا به موارد مربوط به ویکی‌پدیا:حق تکثیر خیلی اهمیت می‌دهد.

اگر شما خالق تمامی این اثر نیستید، باید صاحب حق تکثیر آن را مشخص کنید. اگر آن را از یک وبگاه برداشتید، پیوندی به آن وبگاه به علاوه خلاصه‌ای از دستورالعمل شرایط استفاده از محتوای آن وب‌سایت را اضافه کنید. اگر خالق اصلی اثر فردی عیر از کادر رسمی آن وب‌سایت است، نام وی نیز باید ذکر شود. همچنین باید اضافه کنید که این اثر تحت چه مجوزی نشر یافته‌است. لطفاً برای آگاهی از اینکه چه پرونده‌هایی یا می‌توانید یا نمی‌توانید در ویکی‌پدیا بارگذاری کنید، به ویکی‌پدیا:سیاست استفاده از تصاویر رجوع کنید. همچنین صفحه ویکی‌پدیا:برچسب‌های حق تکثیر می‌تواند راهنمایی برای یافتن برچسب حق تکثیر مناسب برای پرونده بارگذاری شده باشد.

لطفاً اطلاعات را در صفحه [[:پرونده:{{{1}}}|توصیف پرونده]] اضافه کنید اگر اطلاعات لازم ظرف چند روز آینده اضافه نشوند، پرونده حذف خواهد شد.

لطفاً پرونده‌های دیگری که بارگذاری کرده‌اید را هم بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست برچسب خورده باشند. فهرستی از پرونده‌هایی که بارگذاری کرده‌اید در اینجا موجود است. اگر در این زمینه پرسشی دارید، لطفاً آن را در Media copyright questions page مطرح کنید. سپاس.


توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

Usage[ویرایش]

Notify the uploader with: {{subst:di-no source no license-notice|1=PAGENAME}} ~~~~

See also[ویرایش]