الگو:Di-no permission-notice

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به ناوبری پرش به جستجو

مشکل اجازهٔ پرونده با پرونده:{{{1}}}[ویرایش]

برای بارگذاری [[:پرونده:{{{1}}}]]{{ safesubst:#if:| از شما سپاسگزاریم. متوجه شدم که شما برای این پرونده یک برچسب معتبر حق تکثیر ارائه کرده‌اید. ولی هیچ سندی وجود ندارد که نشان دهد خود ایجادکنندهٔ این اثر، موافق اجازه نامه‌ای باشد که شما بر اثر او برچسب زده‌اید.

اگر این کار به تمامی مال خود شما است اما پیش از این، نسخه‌ای از اثر را در جای دیگری منتشر کرده‌اید (بویژه در اینترنت) لطفا یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

  • نوشته‌ای فراهم آورید و در وبگاهی که نخستین بار نسخهٔ اصل را به آن داده‌اید منتشر کنید و در آن توضیح دهید که اجازهٔ استفادهٔ دوباره از این اثر طبق اجازه نامهٔ CC-BY-SA یا هر اجازه نامهٔ آزاد و معتبر دیگری داده شده‌است. (فهرست را ببینید).
  • نامه‌ای با یک نشانی مرتبط با نخستین جایی که اثر را در آن منتشر کرده‌اید به permissions-en@wikimedia.org بفرستید و در آن بگویید که شما صاحب اثرید و دوست دارید که کارتان به صورت آزاد منتشر شود. یک نمونه اجازه نامه اینجا آورده شده‌است. اگر این گام را برداشتید، آنگاه {{OTRS pending}} را به صفحهٔ توضیح پرونده اضافه کنید تا از حذف آن در آینده جلوگیری کرده باشید.

اگر این اثر به تمامی مال شما نیست، لطفا از کسی که آن را ایجاد کرده‌است بخواهید تا یکی از دو کاری که در بالا توضیح داده شد را انجام دهد. اگر صاحب اصلی اثر پیش از آن اجازه نامهٔ خود را به صورت اینترنتی برای شما فرستاده‌است، لطفا یک نسخه از آن را به نشانی permissions-en@wikimedia.org بفرستید.

اگر بر این باورید که این پرونده در چارچوب معیارهای استفادهٔ منصفانه قرار می‌گیرد، از برچسبی مانند {{non-free fair use in|article name}} یا یکی دیگر از برچسب‌های درخور وضعیت این پرونده که در ویکی‌پدیا:برچسب‌های حق تکثیر آمده‌است، استفاده کنید و یک دلیل منطقی برای کاربرد آن در مقاله‌های ویکی‌پدیا بیاورید. برای آگاهی از همهٔ برچسب‌های حق تکثیر که شما می‌توانید بکار برید، صفحهٔ ویکی‌پدیا:برچسب‌های حق تکثیر را بخوانید.

در پرونده‌های دیگری که بارگذاری کرده‌اید بررسی کنید ببینید آیا مدرک کافی ارائه کرده‌اید که نشان دهد صاحب اصلی آن‌ها از برچسب نشری که شما بر آثارش زده‌اید راضی است یا خیر. فهرست پرونده‌هایی که تا کنون بارگذاری کرده‌اید در اینجا آمده‌است. مطابق معیارهای حذف سریع پرونده‌هایی که مدرک کافی برای اجازه نامهٔ انتشارشان داده نشده‌است، یک هفته پس از دریافت برچسب حذف می‌شوند. بازخوانی صفحهٔ سیاست استفاده از تصاویر در این زمینه می‌تواند مفید باشد. سپاسگزاریم.


توضیحات الگو[نمایش] [ویرایش] [تاریخچه] [پاکسازی]

Usage[ویرایش]

Notify the uploader with: {{subst:di-no permission-notice|1=PAGENAME|source=SOURCE}} ~~~~

See also[ویرایش]