الگو:هبک-هرزنامه/۲

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

Information icon لطفاً پیوندهای بیرونی نامناسب به ویکی‌پدیا اضافه نکنید. ویکی‌پدیا لینکدانی نیست، و نباید برای اهداف تجاری و بازاریابی استفاده شود. از جمله پیوندهایی که نامناسب به‌شمار می‌آیند عبارتند از (اما تنها محدود به این موارد نمی‌شود), پیوند به وبگاه‌های شخصی، پیوند به وبگاه‌هایی که به شما وابسته هستند، و پیوندهایی که توجه بازدیدکنندگان را به وبگاهی دیگر جلب می‌کنند یا یک محصول تجاری را تبلیغ می‌کنند. رهنمودهای مربوط به پیوندهای بیرونی و رهنمودهای مربوط به هرزنامه‌ها را برای توضیحات بیشتر ببینید. از آنجایی که ویکی‌پدیا از صفت nofollow استفاده می‌کند، پیوندهای بیرونی آن توسط اکثر موتورهای جستجو نادیده گرفته می‌شوند. اگر فکر می‌کنید که پیوند هنوز هم باید به مقاله اضافه شود، لطفاً به جای اینکه آن را دوباره به مقاله اضافه کنید، دربارهٔ آن در صفحه بحث به گفتگو بپردازید. با سپاس از شما.


توضیحات الگو

نحوه استفاده:

{{جا:هبک-هرزنامه/۲}}
{{جا:هبک-هرزنامه/۲|article}} به یک article مشخص رجوع کنید.
{{جا:هبک-هرزنامه/۲|article|متن اضافه}} متن دلخواهی در انتهای پیغام به جای جمله «سپاس» یا «با سپاس از شما» اضافه کنید
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • در هنگام استفاده از الگوهای چند سطحی، در برخی موارد، نیازی نیست از یک الگوی سطح اول شروع کنید. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را ببینید.
  • لطفاً یادتان باشد که به جای {{هبک-هرزنامه/۲}}، الگو را با استفاده از {{جا:هبک-هرزنامه/۲}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید article و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید.

هرزه‌نگاری یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات ویکی‌پدیا است.


uw-spam از سری الگوهای هشدار به کاربر
سطح اول سطح دوم سطح سوم سطح چهارم سطح چهارم-im
{{uw-spam1}} {{uw-spam2}} {{uw-spam3}} {{uw-spam4}} {{uw-spam4im}}