پرش به محتوا

الگو:هبک-مدک

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

Information icon درود و به ویکی‌پدیا خوشامدید. وقتی که در صفحات بحث یا دیگر صفحات ویکی‌پدیا که برای گفتگوی آزاد در نظر گرفته شده‌اند، مطلبی را اضافه می‌کنید، لطفاً حتماً پیغام خود را امضا کنید. امّا در هنگام ویرایش کردن مقالات هرگز این کار را انجام ندهید. دو روش برای امضا کردن پیام‌ها وجود دارد:

  1. چهار عدد مَدَّک (~~~~) در انتهای نوشته خود اضافه کنید؛ یا اینکه:
  2. در حالی که مکان‌نما در انتهای پیغام نوشته شده قرار دارد، بر روی دکمه امضا که در بالای پنجره ویرایش قرار دارند، کلیک کنید.

این نماد به صورت خودکار به نام کاربری یا آدرس آی‌پی و همچنین به تاریخی که پیغام را می‌نویسید، تبدیل می‌شود. این اطلاعات به این منظور هستند که دیگر مشارکت‌کننده‌ها به راحتی متوجه شوند که چه کسی و در چه زمانی پیغام را نوشته است.

با سپاس از شما.


توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:هبک-مدک}}
{{جا:هبک-مدک|مقاله}} ارجاعی به یک مقاله مشخص
{{جا:هبک-مدک|مقاله|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو به جای حمله «سپاس»{{{استفاده بیشتر}}}
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{هبک-مدک}}، الگو را با استفاده از {{جا:هبک-مدک}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید مقاله و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این مقاله یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از مقاله یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند مقاله یا متن قرار دهید)