پرش به محتوا

الگو:هبک-حمله

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

Stop icon لطفاً صفحاتی نسازید که به موضوع‌شان حمله می‌کنند، تهدیدش می‌کنند یا بی‌اعتبارش می‌سازند. پرونده‌ها و صفحه‌های حمله‌گرانه در ویکی‌پدیا تحمل نمی‌شوند و حذف سریع خواهند شد. کاربرانی که چنین مطالبی را ایجاد کنند یا بیفزایند قطع دسترسی می‌شوند. ممنون.

توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:هبک-حمله}}{{{استفاده بیشتر}}}
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{هبک-حمله}}، الگو را با استفاده از {{جا:هبک-حمله}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید مقاله و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این مقاله یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از مقاله یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند مقاله یا متن قرار دهید)