الگو:هبک-حق تکثیر

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

آیکون مشکل حق تکثیر مطالبی که به ویکی‌پدیا افزوده‌بودید، حذف شده‌اند؛ چرا که به‌نظر می‌رسید حاوی محتوای دارای حق تکثیر بوده‌اند که بدون کسب مجوز از دارندهٔ حق تکثیر، به ویکی‌پدیا افزوده شده‌اند. اگر خودتان مالک حق نشر این محتوا هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بارگذاری محتوای خود در ویکی‌پدیا، لطفاً ویکی‌پدیا:اهدای محتوای دارای حق تکثیر (به انگلیسی) را مطالعه کنید. به دلایل حقوقی، ویکی‌پدیا قادر به پذیرش متون دارای حق نشر یا تصاویر قرض‌گرفته‌شده از سایر وبگاه‌ها یا محتوای چاپ‌شده بدون مجوزِ قابل بررسی نیست؛ چنین مطالبی حذف خواهند شد. می‌توانید از وبگاه‌ها یا انتشارات بیرونی به‌عنوان منبعی برای اطلاعات استفاده کنید، اما نباید این وبگاه‌ها و انتشارات را به‌عنوان منبعی برای محتوا، نظیر جملات یا تصاویر به‌کار ببرید—لازم است که متن را به قلم خودتان بنویسید. ویکی‌پدیا، موارد نقض حق تکثیر را بسیار جدی می‌گیرد و کاربرانی که به‌طور مداوم این قانون را نقض کنند، دسترسی ویرایشی خود را از دست خواهند داد.


توضیحات الگو

استفاده:

{{جا:هبک-حق تکثیر}}
{{جا:هبک-حق تکثیر|مقاله}} ارجاعی به یک مقاله مشخص
{{جا:هبک-حق تکثیر|مقاله|متن اضافه}} اضافه کردن یک متن دلخواه به انتهای الگو{{{استفاده بیشتر}}}
  • این الگوی استاندارد شده، با رهنمودهای پروژه هشدار دادن به کاربران مطابقت دارد. شما می‌توانید در صفحه بحث پروژه هشدار به کاربران در مورد ظاهر و شکل این الگوها به گفتگو بپردازید (برای مثال درباره تصویری که در گوشه سمت راست قرار دارد).
  • اگر قصد دارید به کاربری هشدار دهید، لطفاً قبل از قرار دادن هر الگویی در صفحه بحث کاربر مورد نظر، به فهرست الگوهای پیامی مراجعه کنید. سعی کنید برای هدف خود بهترین الگو را انتخاب کنید. بدین ترتیب، کاربر مورد نظر کمتر سردرگم خواهد شد.
  • لطفا یادتان باشد که به جای {{هبک-حق تکثیر}}، الگو را با استفاده از {{جا:هبک-حق تکثیر}} جانشین کنید.
  • این الگو از یک تابع تجزیه‌گر استفاده می‌کند. برای گنجاندن جزئیات بیشتر در پیغامتان، می‌توانید مقاله و همچنین متن دلخواهی را در انتهای الگو اضافه کنید. اگر این مقاله یا متن اضافه حاوی علامت مساوی ("=") باشد، ممکن است باعث ایجاد اختلال در تابع تجزیه‌گر شود. برای حل این مشکل شما باید 1= را قبل از مقاله یا متن قرار دهید. (1= را به عنوان پیشوند مقاله یا متن قرار دهید)