الگو به طور دائم حفاظت‌شده است

الگو:اعطای ویرایشگر الگو

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اعطای ویرایشگر الگو

Wikipedia Template editor.svg

درود، دسترسی ویرایشگر الگو به شما اعطا شد. این دسترسی به شما امکان ویرایش الگوها و پودمان‌هایی را می‌دهد که با حفاظت الگو محافظت می‌شوند. این دسترسی همچنین اجازه می‌دهد از فهرست سیاه عنوان بگذرید و آگهی‌های ویرایش را ویرایش کنید یا آنها را بسازید.

شما می‌توانید از این دسترسی کاربری برای نگهداری، پاسخ به درخواست‌های ویرایش، ایجاد دیگر ویرایش‌های ساده و عموماً غیرجنجالی در الگوها و پودمان‌ها، و ویرایش آگهی‌های ویرایش استفاده کنید. شما همچنین برای به‌نمایش‌درآوردن ویرایش‌های پیچیده‌تر یا جنجالی، پس از ویرایش‌هایی که نخست در صفحهٔ تمرین اعمال شده‌اند مجاز هستید و اعتبار فنی‌تان و همچنین اجماع‌تان در زمرهٔ دیگر ویرایشگرهای آگاه ثابت شده‌است.

پیش از استفاده از این دسترسی کاربری، لطفاً ویکی‌پدیا:ویرایشگر الگو را به‌دقت بخوانید و مطمئن شوید که محتوایش را درک کرده‌اید؛ به‌ویژه، شما باید بخش ویرایش عاقلانهٔ الگو و معیارهای برگردانی را بخوانید. این دسترسی کاربری به شما امکان دسترسی به بعضی از مهم‌ترین الگوها و پودمان‌های ویکی‌پدیا را می‌دهد؛ مهم است که آنها را عاقلانه ویرایش کنید و تنها ویرایش‌هایی ایجاد کنید که توسط اجماع حمایت می‌شوند. همچنین، بسیار اهمیت دارد که هیچ فرد دیگری به حساب کاربری شما دسترسی نداشته‌باشد؛ بنابراین، باید به‌دقت گذرواژه‌ای قوی انتخاب کنید.

هرگاه این دسترسی کاربری را نخواستید، می‌توانید برای بازپس‌دادن آن در هر زمان به هر دیوانسالاری درخواست بازپس‌گیری بدهید.

پیوندهای مفید:

دسترسی ویرایش الگو مبارک باشد!


توضیحات الگو

این الگو ویژهٔ استفاده در صفحهٔ بحث کاربریِ کاربرانی است که دسترسی ویرایشگر الگو به‌تازگی به آن‌ها اعطا شده‌است. این الگو باید فقط جانشان شود.

استفاده

{{جا:اعطای ویرایشگر الگو}}