ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی/واگردان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
میانبر:

بایگانی درخواست‌های دسترسی واگردان
۱، ۲، ۳، ۴

برای افزودن درخواست تازه بر روی این پیوند کلیک کنید.


واگردان (افزودن درخواست)کاربر:KamalPF

چندی است به نگهبانی و خنثی‌سازی مشغولم و فکر می‌کنم این ابزار می‌تواند این امر را سرعت بخشیده و آن‌را مثمر به ثمرتر کند. KamalPF (بحث) ‏۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)

✓ دسترسی داده شد، در کاربری آن محتاط باشید ▬ حجت/بحث ‏۴ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۲:۴۶ (UTC)


کاربر:Ho3einhajy

این روزها وقت زیادی در ویکی پدیا به نگهبانی مشغول هستم وخنثی سازی های زیادی را داشته ام لطف کنید اگر صلاح می دانید دسترسی را به این جانب اعطا فرمایید تا خرابکاری را راحتر خنثی کنم و مفید تر واقع شوم Haji Doliskani 'گفتمان ‏۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۱۹ (UTC)
✓ با توجه به ویرایش‌های خوبتان، دسترسی داده شد. خواهشمندم از این دسترسی جز در مقابله با خرابکاری بهره مگیرید. -- نوژن (بحث) ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۱۸ (UTC)


کاربر:Poryamo

درود اگر صلاح میدانید این دسترسی را به این جانب اعطا کنیدPoryamo (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۴۸ (UTC) Poryamo (بحث) ‏۱۸ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۴۸ (UTC)
Х هنوز کمی زود است رفیق. بامداد (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۰۶ (UTC)

کاربر:Paiamshadi

با سلام و عصر بخیر جهت ویرایش سریعتر مقالات درخواست دسترسی واگردان را دارم. موفق باشید Paiamshadi (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۳:۳۰ (UTC)

✓ سلام، شب شما هم به خیر. لطفاْ در درگیری‌های ویرایشی از دسترسی‌تان استفاده نکنید. موفق باشید. بامداد (بحث) ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۲۲ (UTC)

باسلام مجدد متشکرم اصولا من اهل درگیری‌های ویرایشی نیستم. موفق باشید Paiamshadi (بحث) ‏۲۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۰۷ (UTC)


کاربر:Rezadecoder

درود فراوان.به دلیل برخی از ویرایش‌های اشتباه کاربران و خودم برای واگردانی آنها بعد از چند ویرایش دیگر نمی‌شود از خنثی‌سازی استفاده کرد و اخیرا بسیار به این مشکل برخورد می‌کنم. Rezadecoder (بحث) ‏۲۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۴۷ (UTC)
✓ -- نوژن (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۵۸ (UTC)

کاربر:HnSr

با سلام تقاضای اعطای این دسترسی برای واگردانی راحت‌تر موارد اشتباه. HnSr (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۰:۲۰ (UTC)
Х درود. این دسترسی برای واگردانی موارد اشتباه نیست بلکه تنها برای مقابله با خرابکاری‌ها به کار می‌رود. -- نوژن (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۵۹ (UTC)
با واژه‌ها بازی می‌کنید!!! HnSr (بحث) ‏۱۹ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۲۶ (UTC)
نوژن گرامی! من ویرایش‌های کاربر را زیر نظر دارم! انصافا تا الان سهم زیادی در مبارزه با خرابکاریها داشته .محسن آریامهر M ‏۳۱ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۳۵ (UTC)
@HnSr خواهشمندم پیوند تعدادی از خنثی‌سازی‌های سودمندتان را در زیر بیاورید. -- نوژن (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۴۱ (UTC)

کاربر:Peredhil

تاحالا به چند ویرایش (خرابکاری) برخوردم که تنها با واگردانی درست می‌شد اما با ۵ـ۶ خنثی سازی توانستم درستش کنم که اگر این دسترسی را می‌داشتم سریع تر انجام می‌شد. Peredhil (talk) ‎‏ ‏۳۱ اوت ۲۰۱۴، ساعت ۱۸:۴۸ (UTC)
✓ سپاس از ویرایش‌های سودمندتان. خواهشمندم از این دسترسی تنها برای خرابکاری‌ها بهره گیرید و نه در جنگ‌های ویرایشی. -- نوژن (بحث) ‏۱ سپتامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۴۶ (UTC)