ویکی‌پدیا:درخواست برای دسترسی

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
درخواست برای دسترسی
میانبر:
 • این صفحه مدیران ویکی‌پدیا را قادر می‌سازد به در خواست‌های دسترسی کاربران در ویکی‌پدیای فارسی رسیدگی کنند. مدیران هم‌اکنون قادرند دسترسی‌های واگردانی کننده و گشت‌خودکار (و همچنین استثنای قطع دسترسی نشانی اینترنتی) را اعطا یا واستانی کنند.


 • دسترسی گشت: با داشتن این دسترسی می‌توانید ویرایش‌های کاربران دیگر را گشت بزنید و آن‌ها را تأیید کنید و به این صورت با کمک گشت‌زنان دیگر در حفظ کیفیت مقالات ویکی‌پدیا کمک کنید. کاربرانی که خواهان این دسترسی هستند باید بتوانند نیازمندی‌های مقالات را به درستی تشخیص دهند و با اصول نوشتن مقاله‌های باکیفیت در ویکی‌پدیا آشنا باشند. معمولاً داشتن تعدادی مقالهٔ باکیفیت برای گرفتن این دسترسی ضروری است. (درخواست این دسترسی)
 • دسترسی واگردان: کاربران را قادر می‌سازد تا با سرعت بیشتری به مبارزه با خرابکاری‌ها بپردازند. کاربرانی که مایل هستند این دسترسی را داشته‌ باشند باید بتوانند از این دسترسی به درستی استفاده کنند. کاربران باید با قادر باشند خرابکاری را تشخیص بدهند، به کاربرانی که پیشینه خوبی در این زمینه ندارند و یا اینکه قادر نباشند تفاوت ویرایش‌هایی که با حسن‌نیت و یا بدون حسن نیت انجام شده را تشخیص دهند این دسترسی اعطا نخواهد شد. (درخواست این دسترسی)
 • تأیید: در حال حاضر تأیید کاربران ویکی فارسی تنها از راه تأیید خودکار (۱۰ ویرایش و ۴ روز) صورت می‌گیرد و امکان تأیید کاربران به روش دیگری وجود ندارد.

روند

درخواست‌ها

برای درخواست یک دسترسی لطفا بر روی "افزودن درخواست" کلیک کنید و پس از آن کد زیر را بیفزایید.

*{{جا:دبد|۱=نام‌کاربری|۲=به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید.}} ~~~~

لطفا بدون روند بالا این صفحه را ویرایش نکنید زیرا ممکن است به سرعت از صفحه برداشته شود. هر کاربری می‌تواند در زمینه درخواست‌ها اظهار نظر کند.

درخواست‌های کنونی

قبل از واگردانی


کاربرانی که برای دسترسی واگردانی اقدام می‌کنند حتماً مد نظر داشته باشند هرگونه سوءاستفاده از این دسترسی حتی به بهانه قصدی نبود یا باحسن نیت انجام شدن واگردانی می‌تواند به سرعت منجر به واستانی این پرچم از شما بود.

میانبر:

بایگانی درخواست‌های دسترسی واگردان
۱، ۲، ۳

برای افزودن درخواست تازه بر روی این پیوند کلیک کنید.


واگردان (افزودن درخواست)


کاربر:Darwin machine

تا به حال ده‌ها مورد خنثی‌سازی درست داشته‌ام. با این ابزار کار ساده‌تر می‌شود. ماشین داروین (بحث) ‏۲۹ مارس ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۵۲ (UTC)
✓ به دستان جناب پویان. -- نوژن (بحث) ‏۲۹ مارس ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۳۱ (UTC)


کاربر:A.R.Rostamzade

سلام. با اجازه مدیران تقاضای دسترسی واگردانی برای محافظت بهتر در مقابل خرابکاری آی پی‌ها را خواستارم A.R.Rostamzade (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۵۹ (UTC)
سلام، به نظر می‌رسد تا به حال در این زمینه فعالیتی نداشته‌اید. این دسترسی به کار کسانی می‌آید که در صفحه تغییرات اخیر ویرایش‌های خرابکارانه را پیدا و خنثی می‌کنند. لطفا اگر در این زمینه فعالیتی داشته‌اید پیوندش را در اینجا قرار دهید. بامداد (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۴ (UTC)
چند عدد از این‌ها را در اینجا می‌توانید ببینید:
۱،۲،۳،۳،۴
با عنایت به گذشت مدتی از درخواست کاربر و خنثی‌سازی‌های سودمندشان، دسترسی را به ایشان اعطا کردم. به امید آنکه در درگیری‌های ویرایشی از آن بهره نگیرند. -- نوژن (بحث) ‏۲۳ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۱:۳۱ (UTC)
تشکر جناب نوژن علی رضا رستم زاده (بحث) ‏۲۳ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۳۱ (UTC)

کاربر:Samaksasanian

تازگیا آی‌پی‌ها زرنگی می‌کنند، بعد اولین ویرایش، دومی را با اندکی تغییر انجام میدن، ولی من فقط آخری رو میتونم خنثی بکنم، واسه همین اگه صلاح بود، جهت کنترل این خرابکاری‌ها خواهان این دسترسی هستم. (Samək(沙馬 ‏۹ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۵۷ (UTC)
درود. چند خنثی‌سازی موثرتان را دیدم اما تا جایی که می‌دانم درگیری‌های ویرایشی نیز داشته‌اید. این دسترسی را به شرطی به شما می‌دهم که از آن تنها برای مقابله با خرابکاری‌ها بهره گیرید و نه جنگ ویرایشی. خواهشمند است قوانین را مطالعه بفرمایید. -- نوژن (بحث) ‏۱۱ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۰۱:۳۸ (UTC)


کاربر:Fatemi127

جلوی تعداد زیادی از خرابکاری ها رو گرفته ام و می خواستم این دسترسی رو داشته باشم که بتونم به راحتی خرابکاری ها رو خنثی کنم. حسین.ف (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۲۲ (UTC)
درود. لطف کنید پیوند تعدادی از خنثی‌سازی‌های سودمندتان را در اینجا قرار دهید. -- نوژن (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۳۲ (UTC)
سلام، اینجا، اینجا، اینجا، اینجا، اینجا، اینجا برای نمونه :) با تشکر.حسین.ف (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۳۹ (UTC)
✓ جناب فاطمی خواهشمند است قوانین را بخوانید و از این دسترسی تنها برای مقابله با خرابکاری بهره گیرید. بهره‌گیری از آن در جنگ‌های ویرایشی مستوجب عقوبت این جهان و جهان دگر است. -- نوژن (بحث) ‏۱۷ آوریل ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۰۵ (UTC)


کاربر:Houshang.pc

هر روز شاهد تغییرات زیادی در ویکی پدیای فارسی هستیم ، اغلب کاربران تنها با اضافه کردن یک نقطه در تازه ترین ویرایش سعی در به نام کردن ویرایش نهایی به نام خود را دارند ، گرچه خودم ویرایش مختصر می کنم اما همانند ویرایش صفحه کاله آمل که عنوان قهرمانی جام باشگاه های آسیا ذکر نشده و فراموش شده بود. با این حال از مدیر محترم درخواست دارم برای حفظ روند صعوی مثبت در ویکی پدیا دسترسی لازم رو بهم بدن ، مطمئناً به نحو احسن این امر رو به سمت جلو حرکت خواهم داد ، سپاس گذار و منتظر ... :) انسانم آرزوست . . . (بحث) ‏۱ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۲۶ (UTC)
Х مشارکت‎‌های شما کافی نیست، لطفاً کمی بیشتر در پروژه مشارکت نمایید سپس مجدداً درخواست دهید. با احترام MaHaN MSG ‏ ‏۳ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۲۹ (UTC)

کاربر:Rezz

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Rezz (بحث) ‏۳ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)

سلام ، من توانایی ترجمه و نگارش ادبی به ۴ زبان به صورت هم زبان هستم . ترکی آناتولی ، ترکی آذربایجانی ، فارسی را به اندازه زبان مادری و انگلیسی توانایی ترجمه خوب و نگارش معمولی دارم . هدف بنده ترجمه ی متون ویکی از این زبان ها می باشد . مقالاتی که ممکن است مورد نیاز باشد اما به پارسی موجود نباشد . Rezz (بحث) ‏۳ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)

Х مشارکت‎‌های شما کافی نیست، لطفاً کمی بیشتر در پروژه مشارکت نمایید و وپ:واگردانی را نیز مطالعه نمایید تا بیشتر با کاربرد این دسترسی آشنا شوید سپس مجدداً درخواست دهید. با احترام MaHaN MSG ‏ ‏۳ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۳۴ (UTC)


کاربر:Shurideh

معمولاً تغییرات اخیر را بررسی کرده و موارد متعددی از خرابکاری ها را خنثی کرده ام. Shurideh (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۵۱ (UTC)
✓ خنثی‌سازی‌های متعدد و سودمندتان را بررسی و دسترسی را به شما اهدا کردم. خواهشمند است از آن در جنگ‌های ویرایشی بهره نگیرید. با احترام -- نوژن (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۳۱ (UTC)


کاربر:Vatan021

به سبب توانایی در ترجمه متون و ارتباط با حجم بالایی از موضوعات سرشناس. سپاس از همراهی تان Vatan021 (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۴۴ (UTC)
Х درود. دلایلی که فرمودید نیازی به دسترسی واگردان ندارند. در ۵۰۰ ویرایش اخیرتان نیز نگریستم و هیچ مورد خنثی‌سازی نیافتم. خواهشمند است تلاش‌هایتان در نگهبانی از دانشنامه را افزون کنید و در آینده دوباره درخواست دهید. -- نوژن (بحث) ‏۱۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۳۵ (UTC)


کاربر:M7S6M

سلام. این جانب پیشتر دارای این دسترسی بودم و حالا پس از چند ماه خواستار این دسترسی برای کمک به ویکی پدیا هستم. M7S6MMy Talk ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۸ (ایران) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۸ (UTC)
Х شما پیشتر به خاطر نقض سه برگردان (در واقع n برگردان بود تا جایی که یادم است) قطع دسترسی شدید. همچنین از توینکل برای واگردانی در جنگ ویرایشی محتوایی استفاده نموده‌بودید. :)امیرΣυζήτηση ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۴۰ (UTC)

سلام مجدد. ولی از کار های خود پشیمان ام و اکنون هم خواستار دریافت مجدد این دسترسی هستم. مجازات هم که کشیده ام(قطع دسترسی). لطفا مرا ناامید نکنید.اسمایلی غمگینیM7S6MMy Talk  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۷ (ایران) ‏۲۰ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۵۷ (UTC)

✓ سلام. با توجه به وپ:فحن و اینکه خودتان گفتید، دسترسی را اعطا کردم. ولی در صورت استفاده از این دسترسی (یا توینکل) برای جنگ‌های ویرایشی محتوایی دسترسی را پس خواهم گرفت. :)امیرΣυζήτηση ‏۲۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۳:۵۹ (UTC)

بسیار متشکرم. M7S6MMy Talk  ‏۲۲ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۲۷ (UTC)

کاربر:Saltanat ebli

جهت محافظت از دانشنامه و جلوگیری از خرابکاری saltanat (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۰۰ (UTC)
با عنایت به وپ:فحن دسترسی اعطا شد. لطفاً و حتماً وپ:وگ را مرور کنید و هیچ‌گاه از این دسترسی برای جنگ‌های ویرایشی استفاده نکنید. موفق باشید درفش کاویانی (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۴۴ (UTC)
به روی چشم، سپاس جهت این اعتماد، درفش عزیز saltanat (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۵۶ (UTC)


کاربر:Nejebad

سلام. برای انجام برخی اشتباه‌های خودم که گاها بر اثر ویرایش‌های تدریجی در مقاله‌ها برجای می‌ماند درخواستش را دارم. فکر کنم که جهت امور دیگری هم بتوان نیز به کار بست. سپاس Nejebad (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۳۶ (UTC) Nejebad (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۳۶ (UTC)
Х در ۵۰۰ ویرایش اخیرتان نگریستم و مواردی که نشان‌گر تلاش زیاد در پاسداری در برابر خرابکاری باشد را ندیدم. لطف کنید با بررسی بیشتر صفحه تغییرات اخیر پاسداریتان را بیشتر کنید و سپس دوباره درخواست دهید. -- نوژن (بحث) ‏۱۹ مهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۹:۱۴ (UTC)


کاربر:Diako1971

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید.  دیاکو « بحث » ‏۹ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۴۹ (UTC)

درود بر شما. برای مبارزه با خرابکاری لطفا به من دسترسی واگردانی بدهید. دیاکو « بحث » ‏۹ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۴۹ (UTC)

درود، دسترسی اعطا شد. لطفاً وپ:وگ را مطالعه کنید و از این دسترسی فقط در واگردانی اشتباهات و خرابکاری‌ها استفاده کنید. درفش کاویانی (بحث) ‏۹ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۵۵ (UTC)


کاربر:Meysamin

برای مقابله با خرابکاری‌ها در مقالات بر طبق وپ:مجاز (بنده دسترسی را پیش‌تر دارا بودم اما به دلیل ناآشنایی با وپ:مجاز دسترسی را از دست دادم اما هم‌اکنون هر ۵ بند را خوب آموخته‌ام. البته بنده واگردانی توینکل را هم‌اکنون دارا هستم) Meysamin ‏۲۶ ژوئن ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۱۴ (UTC)
سلام، لطفا تعدادی از خنثی‌سازی‌های اخیرتان را با ذکر دلیل در اینجا قرار دهید تا بررسی کنم. --MaHaN MSG ‏ ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۶:۵۰ (UTC)
یک
 • توضیح:گذاشتن لینک عکس به جای بارگزاری تصویر مخالف ویکی‌نویسی صحیح است.
دو
 • توضیح:اصولا نمی‌توان وقتی پاسخ بحث دیگران را حذف کرد
سه
 • توضیح:حذف مطالب غیردانشنامه‌ای
چهار
 • توضیح:اینگونه مطالب و نوشتن عبارتلطفا بر روی لینک زیر کلیک کنیدبه نظرم اشتباه آمد! Meysamin ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۲۱ (UTC)
 • مورد اول: خنثی‌سازی صحیح است اما مطابق وپ:مجاز نیست و نباید در این موارد از دسترسی واگردانی استفاده کرد.
 • مورد دوم: پاسخ بحث حذف نشده بود بلکه به تام منتقل شده بود و در اینجا کمی بی‌دقتی کرده‌اید.
 • مورد سوم: صحیح است.
 • مورد چهارم: خنثی‌سازی صحیح است اما نباید از واگردانی استفاده کرد.

با فرض حسن نیت و با این امید که در جایگاه صحیح و مطابق دستورالعمل از آن استفاده نمایید دسترسی را به شما اعطا کردم اما بهتر است جایی که شک دارید از خنثی‌سازی یا ابزار واگردانی توینکل استفاده نمایید. با احترام MaHaN MSG ‏ ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۳۵ (UTC)

دست شما بی‌بلا Meysamin ‏۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۵۵ (UTC)

کاربر:Farshad.h

با سلام با توجه به افزایش روز افزون تعداد کاربران ویکی و تغییرات خرابکارانه متعدد بنده می‌خواهم در صورت موافقت شما به گروه واگردانان ویکی ملحق شومFaRshAd (بحث) ‏۱۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۵۳ (UTC)

درود. می‌شود تعدادی از خنثی‌سازی‌های سودمند اخیرتان را فهرست کنید؟ ممنون -- نوژن (بحث) ‏۱۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۳:۵۳ (UTC)

در مقاله‌های والنتینو روسی خورخه لورنزو و استقلال تهرانFaRshAd (بحث) ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۰۸ (UTC)

رد شد در ۵۰۰ ویرایش اخیرتان نگریستم و نشانی از خنثی‌سازی‌های سودمند ندیدم. خواهشمندم با رفتن به صفحه «تغییرات اخیر» برای چندی به نگهبانی از ویکی بپردازید و سپس دوباره درخواست دهید. -- نوژن (بحث) ‏۱۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۲۷ (UTC)


کاربر:Boyabed

برای بهبود وضعیت ویکی فا و همچنین تسهیل کار همکاران گرامی.خواهشمندم دسترسی واگردانی را به اینجانب اهدا کنید.ممنون.boyabed. امضا:BoyAbed ‏۲۰ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۲۰ (UTC)


کاربر:Freshman404

تاکنون چندین و چند مورد خنثی سازی و همچنین کشف خرابکاری داشته ام و از آنجا که با دسترسی واگردانی این کار بهتر انجام خواهد شد، تقاضای اعطای دسترسی واگردانی دارم. Freshman404 (بحث) ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۵۷ (UTC)
سلام، لطفا پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید تا بررسی شود.--MaHaN MSG ‏ ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۲۴ (UTC)

سلام،من اینجا چند تا از موارد را قرار دادم، اگر لازم است باقی موارد را نیز قرار دهم: سرعت (فیلم ایرانی)-اندروید-باشگاه فوتبال بروسیا دورتموند-روان‌گسیختگی-نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران-ایران ایر-رفسنجان- جنگ اسرائیل و لبنان ۲۰۰۶ (میلادی)-ترانه-سید رمضان شجاعی کیاسری-۱۳۵۶-زبان انگلیسی-محمدرضا پهلوی Freshman404 (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۵۸ (UTC)

شما پیشرفت چشمگیری در آموختن سیاست‌ها داشته‌اید و ویرایش‌هایتان همواره از لحاظ کیفی سیر صعودی داشته‌اند اما با توجه به خنثی‌سازی‌هایتان من همچنان داشتن این دسترسی را برای شما زود می‌دانم، به عنوان مثال واگردانی چنین ویرایش‌هایی می‌تواند عواقبی سنگین‌تر از سلب دسترسی داشته باشد و به همین دلیل توصیه می‌کنم بیشتر با سیاست‌های محتوایی آشنا شوید و سپس مجدداً درخواست دهید. شما می‌تواند نظر دیگر مدیران را نیز در‌این‌باره جویا شوید. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۲۲ (UTC)

با تشکر از شما. Freshman404 (بحث) ‏۲۹ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۱۳ (UTC)

کاربر:Boyabed

لطفا به درخواست بنده پاسخ دهید ممنون. Boyabed (talk ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۱۶ (UTC)
سلام، لطفا پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید تا بررسی شود.--MaHaN MSG ‏ ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۲۴ (UTC)

خوب عزیز شما فهرست مقالات و زحمات بنده را بنگرید اگر مشکلی داشتند بعد من در خدمتم — پیام امضانشدهٔ قبلی را Boyabed (بحث • مشارکت‌ها) نوشته‌است.

Х فهرست مقالات؟! به نظر شما با کاربرد این دسترسی آشنا نیستید. لطفاً مدتی دیگر به ویرایش پرداخته و پس از احاطه پیدا کردن بر وپ:واگردانی مجدداً درخواست دهید؛ امضا را نیز فراموش نکنید. با احترامMaHaN MSG ‏ ‏۲۷ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC)


کاربر:Freshman404

سلام؛من به خنثی سازی در ویکی پدیا مشغولم و تاکنون ده ها خنثی سازی داشته ام، برای تسهیل در این امر درخواست اعطای دسترسی واگردان داشتم.

چند مورد از خنثی سازی های من: مهندسی-مرد عنکبوتی ۳-رضا پیشرو-انسان-گورستان روستای دسک. Freshman404 (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۲۳ (UTC)

سلام، ابتدا از تلاشتان برای مبارزه با خرابکاران تشکر می‌کنم و دوم این‌که لطفاً چندبار به دقت وپ:مجاز را مطالعه نمایید؛ اگر اطمینان یافتید که کاملاً بر بندهایش مسلط شده‌اید بفرمایید تا دسترسی را اعطا کنم.--MaHaN MSG ‏ ‏۳ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۰۸:۲۹ (UTC)
سلام،وپ:مجاز را به دقت خواندم. Freshman404 (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۵۰ (UTC)
دسترسی به شما اعطا شد فقط لطفاً هرکجا کوچکترین شکی داشتید از این دسترسی استفاده نکنید و بار دیگر نیز وپ:واگردانی را مطالعه نمایید. با احترام MaHaN MSG ‏ ‏۳ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۴۵ (UTC)
ممنون، حتماً این تذکرات را رعایت می کنم. Freshman404 (بحث) ‏۳ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۳۲ (UTC)


کاربر:Aymaan

درود. محدودیت‌هایی که در روش خنثی‌سازی ویرایش مقاله‌ها وجود دارد، باعث شد که این درخواست را داشته باشم. امیدوارم لایق دریافت آن باشم. با سپاس Aymaan (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۱۷ (UTC)
سلام، لطفا پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید.--MaHaN MSG ‏ ‏۱۸ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۲۵ (UTC)
سپاس از پاسخ. چند موردی را که به تازگی انجام داده‌ام، فهرست کردم.

مهدی سهیلی تجزیه‌طلبی فرزاد جمشیدی دیزل ژنراتور محمدرضا خلعتبری Aymaan (بحث) ‏۱۸ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۴۳ (UTC)

بابت دیرکرد در پاسخ پوزش می‌خواهم. به کل درخواست‌تان را فراموش کرده بودم. الآن که نگاه می‌کنم در تاریخچه‌ها آن نسخه‌ای که در صورت داشتن دسترسی، واگردانی می‌کردید برایم مشخص نیست. اگر ممکن است پیوند تفاوت قرار دهید تا سریعتر بتوان بررسی کرد. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۹ اوت ۲۰۱۳، ساعت ۱۶:۰۱ (UTC)


کاربر:Farshad.h

اینجانب با توجه به خنثی سازی‌های متعددی که داشتم درخواست اعطای دسترسی واگردانی را از مدیران دارم fArsHaD (بحث) ‏۱۲ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۳۱ (UTC)

✓ درود. نگاهی به مشارکت‌های اخیرتان انداختم و خنثی‌سازی‌های سودمند را در کنار مشارکت‌های مفیدتان یافتم. از شما درخواست اکید دارم که واگردانی را تنها برای مقابله با خرابکاری‌ها به کار گیرید و ویرایش‌های با حسن نیت (از سوی کاربران مورد اعتماد ویکی) را از ویرایش‌های بی حسن نیت (اغلب از سوی کاربران تازه ساخته شده یا آی‌پی‌ها) تشخیص دهید. برای گروه نخست از این دسترسی بهره نگیرید و اقدام به بحث نمایید. به امید مشارکت بیشتر از سوی شما -- نوژن (بحث) ‏۱۴ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۵:۰۱ (UTC)


کاربر:Mojtaba 2006

درود. برای جلوگیری از خرابکاری آی پی‌ها، به ویژه آن‌ها که چندین ویرایش مختصر و غیرسودمند را پی در پی انجام می‌دهند، این ابزار می‌تواند کمک بسیار خوبی باشد. Mojtaba 2006 (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۵۴ (UTC)
درود. ✓ درفش کاویانی (بحث) ‏۲۰ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۲۰:۲۰ (UTC)

کاربر:علی ساکی لرستانی

بنده به عنوان یه کاربر ویکی بارها مقالاتم در معرض ویرایش قرار گرفته است و برخی کاربرها به بنده توهین کرده البته بنده با سیاست حل اختلاف آشنایی دارم و طبق آن با وی برخورد کردم و درگیری ویرایشی نداشتم لذا بنده برای محافظت از خرابکاری در مقالتم به این دسترسی نیاز دارم با تشکر از زحماتتون. علی  ساکی  ‏۲۵ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۱:۲۲ (UTC) کسی جواب بنده را می‌دهد-- علی  ساکی  ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۴۵ (UTC)
Х درود. به نظر شما با این دسترسی و فلسفهٔ اهدایش به کاربران آشنایی ندارید. آنچه که به عنوان دلیل برای نیازتان ذکر کردید دقیقن آن چیزی است که نباید انجام شود و ما، دارندگان این دسترسی را از انجامش برحذر می‌داریم. از این رو درخواست شما را رد می‌کنم. -- نوژن (بحث) ‏۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۵۸ (UTC)


کاربر:MohandesWiki

بنده چندین و چند بار مقاله هایی را که به اشتباه دستکاری شده باشند یا شاید گفت به عمد آن ها را خنثی کردم.بعضی از ویرایش ها را در اینجا میتوانید بنگرید.[[۱]][[۲]][[۳]][[۴]][[۵]][[۶]]و ... (پیام) MohandesWiki ‏۹ اکتبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۷:۰۴ (UTC)
✓ ممنون که خرابکاری‌ها را ختثی می‌کنید. لطفا هرگز در درگیری‌های ویرایشی از این دسترسی استفاده نکنید. موفق باشید. بامداد (بحث) ‏۹ اکتبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۵۸ (UTC)


کاربر:SnowBlink

جهت محافظت از ویکی فا و پیشگیری از خرابکاری در مقالات. SnowBlink ‏۴ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۸:۵۱ (UTC)
درود. در ۲۰۰ ویرایش اخیرتان نگریستم و هیچ خنثی‌سازی نیافتم. این دسترسی برای خنثی‌سازی‌های سریع‌تر و بهتر است. آیا چنین ویرایش‌هایی داشته‌اید؟ -- نوژن (بحث) ‏۵ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۲:۱۳ (UTC)
درود بر شما. آری چند ویرایش داشته‌ایم. امید آنکه با اعطای این دسترسی به حفظ ویکی‌پدیا از خرابکاری کمک نماییم و هم بر تعداد این ویرایش‌ها بیافزاییم. SnowBlink ‏۵ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۲۸ (UTC)
لطف کنید پیوند چند خنثی‌سازی سودمندتان را که به تازگی انجام داده‌اید ذکر کنید. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۶ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۲:۱۷ (UTC)
از خنثی سازی‌های اخیر خود می‌توانم به [۷] [۸] [۹] [۱۰] [۱۱]به اشاره نمایم. البته به تازگی مقاله فردوسی را نیز خنثی نموده‌ام که همینجا تقاضای بندایش آی پی خرابکار این مقاله را دارم. ارادت| SnowBlink ‏۶ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۹:۱۴ (UTC)
✓ ممنون. لطف کنید به هیچ روی از آن در جنگ‌های ویرایشی بهره مگیرید. راستی، این خنثی‌سازیتان زیاد جالب نبود؛ در واقع شما متنی را برگردانده‌اید که خود مشکل دارد! و از لحن نامناسب و بایاس شدید رنج می‌برد. -- نوژن (بحث) ‏۷ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۱:۵۰ (UTC)
از حضورتان نهایت تشکر را دارم. حتما در استفاده در آن دقت کافی را خواهم کرد و در واگردانی‌ مقالات توجه بیشتری را لحاظ خواهم نمود. از راهنماییتان سپاس گذارم:) ارادتمند| SnowBlink ‏۷ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۲۸ (UTC)


کاربر:Aleem

تسهیل در خنثی‌سازی ویرایشهای مضر و تسریع در واکنش نسبت به فعالیتهای خرابکارانه. Aleem ▬ ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۴:۲۷ (UTC)
✓ دسترسی به سبب خنثی‌سازی‌های سودمند داده شد. -- نوژن (بحث) ‏۱۹ نوامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۴:۳۱ (UTC)


کاربر:signal89

بنده جزو نگهبانان ویکی فارسی هستم. جهت تسریع گشت و مبارزه با خرابکاری به دسترسی واگردانی نیازمند هتسم. باتشکر. سیگنالبحث ‏۲۲ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۲:۱۸ (UTC)
سلام، لطفاً پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید.--MaHaN MSG ‏ ‏۲۲ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۴:۲۰ (UTC)
با سلام خدمت شما ماهان. ۱۰ مورد از تغییراتی که از مشارکت‌های من استخراح شده‌است: مورد اول، مورد دوم، مورد سوم، مورد چهارم، مورد پنجم، مورد ششم، مورد هفتم، مورد هشتم، مورد نهم و مورد دهم. در صورتی که اشتباهی انجام داده‌ام، خوشحال می‌شوم از راهنمایی‌های شما استفاده کنم. با تشکر؛ سیگنالبحث ‏۲۲ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۷:۵۷ (UTC)
موارد را بررسی کردم و دسترسی به شما اعطا شد فقط لطفاً بار دیگر وپ:مجاز را مطالعه کرده و فراموش نکنید که امکان خنثی‌سازی همچنان در دسترستان خواهد بود :) با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۴ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۵:۳۷ (UTC)
هم‌اکنون یک بار دیگر خواندمش. استفاده از خنثی‌سازی نیز فراموش نخواهد شد ؛) از همکاری شما سپاسگذارم. سیگنالبحث ‏۲۴ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۰۹:۰۸ (UTC)


کاربر:Nejebad

اگر امکانش هست دسترسی این کار را لطف کنید. Nejebad (بحث) ‏۲۸ دسامبر ۲۰۱۳، ساعت ۱۰:۱۷ (UTC)
سلام، آیا وپ:مجاز را به دقت مطالعه کرده‌اید؟ اگر جواب مثبت است لطفاً پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۱۵ (UTC)

کاربر:Zartoshtkurd

برای مبارزه با خرابکاری های گسترده،برای واگردانی مقاله های که در فهرست پیگریهایم موجود است ،بخصوص آی پی ها، لطفا این دسترسی حیاتی را برای بنده اعطا بفرمائید. Zartoshtkurd (بحث) ‏۱۹ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۱:۲۰ (UTC)
سلام، آیا وپ:مجاز را به دقت مطالعه کرده‌اید؟ اگر جواب مثبت است لطفاً پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۱۵ (UTC)

بفرمائید: مورد یک_۱ ،مورد دوم_۲ ،مورد سوم_۳ ،مورد چهارم_۴ ،مورد پنجم_۵ ،مورد ششم_۶ ،مورد هفتم_۷ ،مورد هشتم_۸ ،[نهم_۹] ،مورد دهُم_۱۰ -Zartoshtkurd (بحث) ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۲۲:۱۸

Х زرتشت‌جان متأسفانه من تقریباً نیمی از این ویرایش‌ها را خارج از چارچوب وپ:مجاز تشخیص دادم. ویرایش‌های خرابکارانه یا ویرایش‌های تبلیغاتی چارچوب و معیار مشخصی دارند و نمی‌توان هر ویرایشی را بر این مبنا واگردانی کرد. توصیه می‌کنم مدتی دیگر به خنثی‌سازی پرداخته و هنگامی که اطمینان حاصل کردید که به چارچوب‌های واگردانی مجاز آگاه شده‌اید مجدداً درخواست دهید. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۱ (UTC)

کاربر:Far-gh

جلوی تعداد زیادی از خرابکاری ها رو گرفته ام و می خواستم این دسترسی رو داشته باشم که بتوانم به راحتی خرابکاری ها رو خنثی کنم. فرشید . بحث ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۰۶ (UTC)
سلام، آیا وپ:مجاز را به دقت مطالعه کرده‌اید؟ اگر جواب مثبت است لطفاً پیوندهای تفاوت ۱۰ مورد از خرابکاری‌هایی که خنثی‌سازی کرده‌اید و در صورت داشتن این دسترسی آنها را واگردانی می‌کردید را در اینجا قرار دهید. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۵:۱۶ (UTC)
با سلام خدمت شما ماهان عزیز. ۱۰ مورد از تغییراتی که از مشارکت‌های من استخراح شده‌است: مورد اول، مورد دوم، مورد سوم، مورد چهارم، مورد پنجم، مورد ششم، مورد هفتم، مورد هشتم، مورد نهم و مورد دهم. اگر اشتباهی انجام دادم، ممنون می شوم راهنمایی ام کنید. ارادتمند فرشید . بحث ‏۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۱:۱۸ (UTC)
دسترسی را اعطا کردم اما به شما نیز توصیه می‌کنم فقط و فقط در موارد بدیهی این دسترسی را به کار گرفته و در مواردی که کوچکترین شکی دارید از دسترسی خنثی‌سازی استفاده نمایید. استفاده نادرست از این دسترسی باعث سلب آن و در موارد شدیدتر حتی می‌تواند سبب قطع‌دسترسی شود. با احترام--MaHaN MSG ‏ ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۶ (UTC)
سپاس ماهان جان؛ چشم. من یک بار دیگر هم وپ:مجاز را می خوانم تا درست از این دسترسی استفاده کنم. از همکاری شما سپاسگذارم. فرشید . بحث ‏۲۶ ژانویهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۲۹ (UTC)


کاربر:Far50had

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Far50had (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۳:۳۵ (UTC)

با درود بی‌پایان، به منظور جلوگیری از خرابکاری و محافظت از ویکیپدیای فارسی؛ نیازمند ابزار قدرتمندتری نسبت به «خنثی سازی» و یا «حذف دستی» هستم. تلاش خواهم کردم در این زمینه نیز، برای ویکیپدیای فارسی مفید باشم. با احترام. فرهاد--Far50had (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۳:۳۵ (UTC)

✓ به دلیل خنثی‌سازی‌های سودمند و سابقه نگهبانی شایسته دسترسی داده شد. خواهشمند است قوانین مربوط بدان را بخوانید و از این دسترسی تنها برای خرابکاری‌ها بهره گیرید. نوژن (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۴:۵۷ (UTC)
به روی چشم. از توجه و اعتمادتان سپاسگزارم.--Far50had (بحث) ‏۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۵:۲۰ (UTC)


کاربر:Etore bogatti

من وقت زیادی را در ویکی‌پدیا صرف می‌کنم و به نوشتن مقاله علاقه دارم خوشحال می‌شوم این نشان را هم دریافت و به ویکی‌پدیا کمک کنم مقالت کمی ساختم، خنثی سازی‌های زیادی ندارم و کارهای زیادی انجام نداده‌ام، اما بر این امید هستم تا بتوانم ویکی‌پدیای فارسی را تا جایی که می‌توانم با داشتن این نشان و با کمک دیگر دوستان برسانم. مطمعنا اینطور خواهد بود. با تشکر. Etore TALK ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۹:۱۲ (UTC)
Х درود. از شما خواهشمندم وپ:واگردانی را مطالعه کنید. دسترسی واگردانی گونه‌ای «نشان» نیست و تنها باید برای هدف خاصی به کار گرفته شود. -- نوژن (بحث) ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۶:۵۶ (UTC)

بله مطالعه کردم و برای همین است که تقاضا، کردم. می‌خواهم جلوی خراب کاری‌ها را بگیرم و هر ۵ شرط را انجام خواهم داد. تفاوف واگردانی و خنثی سازی را هم مطالعه کرده‌ام حال خواهش مندم این دسترسی را دریافت و به ویکی فارسی کمک کنم. Etore TALK ‏۲۳ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۱۷:۲۲ (UTC)

دوست عزیز شما می‌توانید به روش‌های گوناگون به دانشنامه یاری رسانید. برای داشتن این دسترسی باید تاریخچه‌ای از خنثی‌سازی‌های سودمند داشت تا به بهره‌گیری صحیح آن توسط کاربر اعتماد داشت. همچنین، خواهشمندم در متن‌های خود به غلط‌های املایی توجه بفرمایید؛ در هر دو متن نوشته شده توسط شما در بالا غلط نگارشی وجود داشت که بهتر است اصلاح شوند. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۲۴ فوریهٔ ۲۰۱۴، ساعت ۰۲:۱۷ (UTC)


کاربر:Gnat

برای مقابله با ویرایش تجزیه طلب‌ها Gnat (بحث) ‏۲۰ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۱۳:۵۶ (UTC)
Gnat گرامی شما از کاربران خوب ویکی‌پدیا هستید. ولی دلیل آورده شده و این حقیقت که به تازگی در جنگ ویرایشی با یکی از کاربران در نوشتار باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز بوده‌اید اجازهٔ دادن این دسترسی در حال حاضر به شما را نمی‌دهد. خواهشمندم فعالیت‌های محافظتی خود از دانشنامه را بیشتر کنید و مدتی بعد دوباره درخواست دهید. سپاس -- نوژن (بحث) ‏۲۲ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۰۰:۳۵ (UTC)


کاربر:Threeten

با عرض سلام و تقدیم ادب، جهت سهولت در امر محافظت از مقاله‌ها و زدودن خرابکاری‌ها درخواست مجوز واگردانی دارم. Threeten (بحث) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۵۹ (UTC)
✓ با عنایت به مشارکت‌هایتان و خنثی‌سازی‌های سودمند. خواهشمند است از آن جز در مقابله با خرابکاری بهره مگیرید. در هنگام جنگ ویرایشی از آن بهره مگیرید. -- نوژن (بحث) ‏۳۰ مارس ۲۰۱۴، ساعت ۱۴:۴۶ (UTC)

کاربر:کولاک

بادرود. برای مقابله با خرابکاری و امر محافظت در مقالات و استفاده در صفحهٔ کاربری خود، درخواست واگردانی دارم. باسپاس کولاک گفتگو ‏۲ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۰۳:۰۴ (UTC)

کاربر:Jojok09

به اختصار بیان کنید که به چه علت به این دسترسی نیاز دارید. Jojok09 (بحث) ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)

دروود برای مبارزه با خرابکاری، هرزنگاری، تبلیغات در ویکیپدیا نیاز به این دسترسی دارم Jojok09 (بحث) ‏۱۴ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۰۷:۳۳ (UTC)


کاربر:Mokhtar-saghafi

سلام.برای منبع دهی و گشت زدن در مقالاتی که تازه ایجاد شده اند و جلوگیری از برخی خرابکاری ها در مقالات این دسترسی را میخواهم.همینطور برای ایجاد مقاله های جدید.لیست مقالات بنده را از اینجا ببینید

http://tools.wmflabs.org/sigma/created.py?name=Mokhtar-saghafi&server=fawiki&ns=,,&redirects=none

با تشکر. Mokhtar-saghafi (بحث) ‏۲۳ آوریل ۲۰۱۴، ساعت ۱۲:۳۰ (UTC)