هری استایلز

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
هری استایلز
HarryStyles2013-corte2.png
استایلز در سال ۲۰۱۳
اطلاعات پس‌زمینه
نام اصلی هرولد ادوارد استایلز
نام مستعار هزا
تولد ۱ فوریه ۱۹۹۴ (۲۰ سال)
ردیچ، ووسترشایر، انگلستان
ملیت  بریتانیا
سبک‌ها پاپ، راک پاپ راک
سازها kazzo
سال‌های فعالیت ۲۰۱۰ - تاکنون
ناشرین سایکو، کلمبیا
نقش‌های مرتبط وان دایرکشن ,وایت اسکیمو
وب‌گاه onedirectionmusic.com

هری استایلز (متولد شده با اسم هرولد ادوارد استایلز، ۱ فوریه ۱۹۹۴ (۲۰ ساله ) یک خواننده بریتانیایی از گروه وان دایرکشن و سرپرست این گروه است. او در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد.

اوایل[ویرایش]

استایلز در ایوشام، ورسترشایر بدنیا آمد و در هولمز چپل، چشایر، انگلستان بزرگ شد. او در مدرسه Holmes Chapel Comprehensive تحصیل کرد. مادر وی آن کاکس (نی سیلی) و پدرش دس استایلز نام دارد. او یک خواهر بزرگتر از خود با نام جما استایلز دارد. والدین او هنگامی که او هفت سال داشت از یکدیگر جدا شدند و مادر استایلز مجدداً با فرد دیگری ازدواج کرد. او در سن شانزده سالگی در یک نانوایی کار کرد.

از زمانی که کودک بود علاقه زیادی به خوانندگی داشت. از آرتیست‌های مورد علاقه او الویز پرسلی و گروه های راک بیتلز و بان جووی را می‌توان نام برد. استایلز قبل از عضویت در گروه وان دایرکشن عضو گروه راک به اسم وایت اسکیمو بود که زمانی که در این گروه بود جایزه‌های زیادی در برنامه‌های مسابقه‌ای کوچک گرفتند.

کار[ویرایش]

اکس فکتور[ویرایش]

در سال ۲۰۱۰ استایلز در فصل هفتم اکس فکتور بریتانیا شرکت کرد و آهنگ Isn't She Lovely را خواند. او از دو داور رضایت گرفت اما از لوئی والش نظرات خوبی را دریافت نکرد. اما به دلیل داشتن دو رای مثبت به مرحله بعد راه پیدا کرد. او در Bootcamp آهنگ Stop Crying Your Heart Out را خواند.

اما توسط داور مهمان، نیکل شرزینگر، استایلز و دیگر اعضای وان دایرکشن در استادیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند. نام گروه توسط استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند. آنها در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر انگلستان بدست آوردند.

آنها آهنگ Forever Young را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با با سایکو ریکوردز که برای کاول است قرار داد بستند. هری در دوران اکس فکتور با کارولاین فلک که از داوران مهمان برنامه بود رابطه داشت. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ که ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻧﺸﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻫﺮﺩﻭﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﺍﺯ ﻫﻢ ﯾﺎﺩ میکردند، ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺍﺧﺘﻼﻑ ۱۵ ﺳﺎﻟﻪ ﻫﺮﯼ ﻭ کاﺭﻭﻻﯾﻦ ﺳﺮ ﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﭘﺎ کرﺩ . ﺩﺭ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۲ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﯾﺎﻓﺖ. ﺩﺭ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ۲۰۱۲ ﻫﺮﯼ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺳﻮﯾﻔﺖ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪ . کسی ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺍین‌ دﻭ ﺑﻪ ﭼﻪ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮕﺮﺩﺩ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻟﻮﯾﯽ ﻫﺮﯼ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ . ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﯾﺪﻩ ﺷﺪﻧﺪ : ﺩﺭﺑﺎﻍ ﻭﺣﺶ،ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ،ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ .ﻫﺮﯼ ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺗﻌﻄﯿﻼﺕ ﺍﻧﺪک ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﻪﻧﯿﻮﯾﻮﺭک ﭘﺮﻭﺍﺯ کرﺩ ﺗﺎ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﺑﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ۲۰۱۳ ﺑﻪ ﺩﻻﯾﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺑﺖ ﻭﻗﺖ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﻫﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼﻃﺮﻓﺪﺍﺭﺍﻧﺶ ﻭ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺮﯼ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻗﺒﻠﯽ ﺍﺵ، ﭘﺎﯾﺎﻥ ﯾﺎﻓﺖ . ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻫﺮﯼ ﻭ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺎﻋﺚ ﺯﻭﺩﺭﻧﺠﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ.

وان دایرکشن[ویرایش]

مقاله اصلی: وان دایرکشن

وان دایرکشن در مدیا به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با اسم Up All Night را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم Take Me Home در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها با اسم Midnight Memories در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. آنها رکوردهای بسیاری را شکستند. در سال ۲۰۱۳ موزیک ویدیو best song ever که از همین آلبوم بود جایزه مراسم Brits awards را از آن خود کرد . آنها در مراسم american music awardsسال ۲۰۱۳ نیز دو جایزه را از آن خود کردند.

این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون بدست آوردند از طریق موزیک‌های خود که این توسط منیجمنت آنها Modest اعلام شد.

استایلز و دیگر اعضای گروه در سال ۲۰۱۲ در قسمتی از سریال ICarly ظاهر شدند. آنها در سال ۲۰۱۳ در مستند this is us با بازی خودشان ظاهر شدند . که این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۳ به بازار آمد و فروش آن توجه چشمگیری داشت .

منابع[ویرایش]

مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا، «One Direction»، ویکی‌پدیای انگلیسی، دانشنامهٔ آزاد (بازیابی در ۴ دسامبر ۲۰۱۲).

پیوند به بیرون[ویرایش]