ماه عسل (برنامه تلویزیونی)

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
ماه عسل
Maheasal logo.png
گونه اجتماعی
سازنده احسان علیخانی
پیام ابراهیم پور
کارگردان مهرداد طاهری
کشور سازنده ایران پرچم ایران
زبان‌ها فارسی
تولید
زمان اجرا حدود ۷۰ دقیقه
پخش کننده
شبکه اصلی شبکه ۳ سیما

ماه عسل نام برنامه‌ای زنده‌ است که در ماه رمضان هر روز از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شده است. تا قبل از ماه رمضان سال ۹۱ مجری و تهیه کننده این برنامه را احسان علیخانی بر عهده داشت حتی سالی هم فرزاد حسنی مجری این برنامه بود ، اما در سال ۹۱ تهیه کننده این برنامه مجید یوسفی و مجری این برنامه علی ضیا انتخاب شدند. موضوع این برنامه در قالب اجتماعی است. مهمانان این برنامه می‌تواند از هر قشری باشد از جمله: معلول، شاعر، نخبه و ... مجددا در سال ٩٢ اجرای این برنامه به احسان علیخانی سپرده شده است.

موضوع برنامه[ویرایش]

این برنامه سعی دارد با تلنگرهایی که از طریق مهمانان مختلف به مخاطب می زند، وجدان- شاید خفته ی- بیننده را بیدار کند. از آنجا که این برنامه در ماه مبارک رمضان پخش می شود، این موضوع بیشتر بر مردم تأثیر می گذارد چراکه این ماه را به روزه داری می پردازند و بیش از پیش به خدا و نماز و دیگر عبادات می پردازند.

موسیقی تیتراژ[ویرایش]

در سال ۸۷ خواندن تیتراژ ماه عسل به عهده محسن یگانه بود، و در سال ۸۸ مهدی یراحی تیتراژ ماه عسل را خوانده است. موسیقی ماه عسل ۹۰ را مهدی یغمایی اجرا کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. و در سال ۹۱ موسیقی ماه عسل توسط بنیامین بهادری و تیتراژ پایانی آن نیز توسط حامد زمانی اجرا شد.همچنین درسال92فرزادفرزین خواننده ی ابتدایی این برنامه بودوخواننده ی انتهایی ان نیز برعهده ی مهدی یراحی بود.

دکورهای برنامه ماه عسل[ویرایش]

دکور ماه عسل بر عهده حامد قانع بوده است

جستارهای وابسته[ویرایش]

فیلم: احسان علیخانی با شلوار قرمز در برنامه ماه عسل

منابع[ویرایش]