مؤسسه زبان کیش

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

موسسه زبان کیش یا با نام کامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از موسسه‌های وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است که در سال ۱۳۶۷ تأسیس شده‌ است.

تاریخچه[ویرایش]

این موسسه ابتدا با هدف آموزش علوم و فنون صیادی و دریایی با محوریت تربیت ملوان و دریانورد شروع به کار کــرد ولی بعدها به مسیر آموزش زبان‌های خارجی تغییر جهت داد. هم اکنون این موسسه با ۷۲ مرکز آموزشی در حوزه آموزش زبان های خارجی ( شامل آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی) فعالیت دارد.

گستره فعالیت[ویرایش]

زبان انگلیسی:

موسسه کیش در آموزش زبان انگلیسی از سری کتاب‌های Total English برای آموزش در سطوح مبتدی تا فوق​میانی( شامل ۵ سطح و ۲۰ ترم) برای بزرگسالان و سری Pacesetter برای نوجوانان و مجموعه کتاب‌های Happy شامل Happy House، Happy Street و Happy Earth استفاده می​کند. (تا سال ۱۳۸۱ این موسسه از کتاب‌های Headway و از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۷ از کتابهای True To Life استفاده می​کرد).

این موسسه پس از اتمام دوره فوق میانی دوره ی پیشرفته(Advanced) را نیز ارائه می کند.در حال حاضر برای آموزش در این سطح از کتاب LANDMARK استفاده می شود که در۶ ترم آموزش داده می شود.پس از پایان این دوره دوره CAE نیز برگزار میشود.به طور معمول در ترم هفتمAdvanced کتاب CAE Study Pack تدریس می شود. پیشرفته ترین دوره آموزشی در موسسه زبان کیش،Proficiency می باشد که سطح فوق پیشرفته زبان عمومی است.

زبان فرانسوی:

این موسسه در آموزش زبان فرانسه از مجموعه کتابهای Alter égo استفاده می‌کند.

زبان اسپانیایی:

این موسسه در آموزش زبان اسپانیایی از مجموعه کتابهای planeta استفاده می‌کند.

زبان آلمانی:

این موسسه در آموزش زبان آلمانی از مجموعه کتابهای Tangram Actuell استفاده می‌کند.

دوره آیلتس و تافل:

این موسسه همچنین دوره های آمادگی برای آزمون تافل و آیلتس را در برخی شعب خود برگزار می کند.

منبع[ویرایش]

پیوند به بیرون[ویرایش]