خانه نو

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو
مجله خانه نو
ماهنامه خانه نو ، ۱۳۹۰
سردبیر حمیدرضا ابک
دسته‌بندی مجله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی
بسامد ماهانه
شمارگان ۱۰٬۰۰۰
شرکت گروه گراندر
کشور ایران
زبان فارسی
وب‌گاه [ http://www.khaneh-no.com ]
لوگوی ماهنامه خانه نو

ماهنامه سبک زندگی خانه نو از مهرماه ۱۳۹۰ با هدف معرفی و انتشار مطالب آموزشی و انتقادی در حوزه پوشاک و مد و سفر و تفریح و هر آنچه مربوط به سبک زندگی فاخر است منتشر شد.

آغاز دور جدید ماهنامه خانه نو[ویرایش]

نخستین شمارهٔ دوره جدید خانه نو، از مهرماه ۱۳۹۰ به سردبیری حمیدرضا ابک منتشر شد.از مهرماه ۱۳۹۰ با تغییر صاحب امتیازی، خانه نو با قطع متفاوت و فضای گرافیکی - محتوایی متفاوتی منتشر شد.

محتوا و ساختار مجله[ویرایش]

بنابر سرمقاله شماره یک، خانه نو برخاسته از نسبت های جدید میان برند و رسانه است و سعی دارد از آسیب های موجود در عرصه رسانه در امان بماند و تلاش میکند امکان انتخاب بهترین گزینه را برای مخاطبانش فراهم سازد. این ماهنامه سعی دارد در حوزه برندها و کالاهای لوکس در ایران فعالیت کند و با مقایسه و بررسی آنها قدرت انتخاب خوانندگانش را وسعت بخشد. خانه نو در هرشماره در حوزه سفر و گردشگری، پوشاک و مد، دکوراسیون و طراحی داخلی، سلامت و زیبایی، و طلا و جواهرات اقدام به انتشار گزارش، مقاله، ترجمه و مصاحبه میکند و سعی دارد ازین راه سطح اطلاعاتی مخاطبان خودش را افزون کند.

طرح های حمایت از حیوانات[ویرایش]

ماهنامه خانه نو،از شماره نخست خود، در هر شماره به انتشار یک طرح گرافیکی در راستای حمایت از حیوانات و گونه های در معرض انقراض دست زد.انتشار این طرح ها با استقبال خوبی در رسانه های مشابه و همکار رو به رو شد و انجمن حمایت از حیوانات اقدام به پشتیبانی از این طرح ها کرد.

منابع[ویرایش]