باشگاه فوتسال شهید منصوری قرچک

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
پرش به: ناوبری، جستجو

باشگاه فوتسال شهید منصوری قرچک یکی از باشگاه‌های فعال فوتسال در کشور ایران است. این تیم هم اکنون در سوپر لیگ فوتسال ایران که بالاترین سطح فوتسال در ایران می‌باشد، به رقابت به دیگر تیم‌ها می‌پردازد. بازی‌های خانگی شهید منصوری و تمرین های تیمی در سالن شهدای هفتم تیر قرچک که متعلق به اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک میباشد به صورت رایگان برگزار می‌شود.

فصل ۱۳۸۶[ویرایش]

این تیم در فصل ۱۳۸۶ به عنوان هشتمی این مسابقات دست پیدا کرد. این مسابقات با شرکت ۱۴ تیم برگزار گردید. که در انتها تیم فوتسال شن‌سا ساوه به مقام قهرمانی رسید.

این تیم از ۲۶ بازی خود صاحب ۱۱ برد و ۳ تساوی و ۱۲ باخت شد.

فصل ۱۳۸۹[ویرایش]

این تیم در فصل ۱۳۸۹ به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد. این مسابقات با شرکت ۱۴ تیم برگزار گردید. که در انتها تیم فوتسال شهید منصوری قرچک که یک باشگاه شخصی است به مقام قهرمانی رسید. این باشگاه پر سابقه ترین باشگاه فوتسال ایران می‌باشد. مالک این باشگاه آقای کریم منصوری می‌باشد. وی در طی ۱۱ سال گذشته توانسته از منطقه قرچک بازیکنان مطرحی چون محمد طاهری و محمد کشاورز و مصطفی نظری و مجتبی نصیری و علیرضا کبیری را تحویل جامعه ورزشی کشور دهد.

فصل ۱۳۹۰[ویرایش]

در این فصل تیم شهید منصوری پس از اثبات تبانی تیم گیتی‌پسند اصفهان، با ۶۵ امتیاز قهرمان لیگ برتر فوتسال ایران شد.[۱]

هیئت مدیره و کادرفنی[ویرایش]

نام تیم: شهید منصوری قرچک

تاریخ تأسیس: ۱۳۷۵

مدیرعامل: یوسف طاهری

اعضای هیئت مدیره: علی صادقی، اسماعیلی، ایرج شیر نژاد، ،اژدر نوروز پور، سلگی ، مهدی شیرزادی و...

سرمربی:رضاداورزنی

مربی: دکتر نوشادی (بدنساز)، علی یزدانی (مربی دروازبانی)

سرپرست:سید اکبر تقوی

فصل ۱۳۹۲[ویرایش]

در این فصل باشگاه شهید منصوری قرچک به شورای شهر و شهرداری قرچک واگذار شد. مدیر عامل فعلی در سال 1392 به مدت چـهــار ســال آقای یوسف طاهری شهرستان قرچک می باشد .این تیم در این فصل مقام جهارم را کسب کرده است

پیوند به بیرون[ویرایش]

منابع[ویرایش]